Ryanair alustab lende Tallinnast Maltale

Odavlennufirma Ryanair teatas, et järgmise suve lennuplaani lisanduvad otselennud Tallinnast Maltale. Lennud hakkavad toimuma üks kord nädalas neljapäeviti ja lennuplaan on järgmine:

Tallinn 14:00 – Malta 17:05 Malta 08:30 – Tallinn 13:35

Tegemist on osaga Ryanairi Maltat puudutavast laienemiskavast, kus lennufirma Malta lennubaasi lisandub viies lennuk ja 2018. aasta kevadel avatakse Maltalt kokku 12 uut liini. Kokku lendab Euroopa suurim odavlennufirma järgmisel suvel Maltalt kokku 18 riigi 54 sihtkohta. See tähendab, et Ryanair toob järgmisel aastal Maltale kokku 2,5 miljonit reisijat.

Piletid Tallinnast Maltale on Ryanairi veebilehel juba müügis. Hetkel on ühe suuna hinnaks 55,99€ ehk edasi-tagasi pilet maksab 110€. Samas näitab kogemus, et Ryanairi sooduspakkumiste ajal võime loota velgi paremaid hindu.

Lisaks Tallinnale jätkuvad 2018. aasta suvel ka Ryanairi kaks korda nädalas toimuvad lennud Riiast Maltale.

Ryanairi lennud Maltale teeb veelgi huvipakkuvamaks see, et Ryanair ja kohalik lennufirma Air Malta on kokku leppimas võimaluses pakkuda Ryanairi klientidele edasireisimise võimalust Aafrikasse. Sihtkohti pole täpsustatud, kuid ilmselt käib jutt lendudest Tuneesiasse.