Ryanair hakkab taas Tallinnast Maltale lendama

Ryanairi talvisesse lennuplaani on taas ilmunud lennud Tallinnast Maltale. Mäletatavasti lõpetas Ryanair lennud Maltale pandeemia tõttu 2020. aasta juunis. Alates 4. novembrist saab aga taas Ryanairiga Maltale lennata. Lennud toimuvad kord nädalas neljapäeviti päris mõnusatel kellaaegadel, lennuaeg on 4 tundi.

Lennuplaan:

  • Malta MLA 06:45 – Tallinn TLL 11:45 N
  • Tallinn TLL 12:10 – Malta MLA 15:10 N

Lennupiletite hinnad:

Hetkel on lennupiletite hinnad veel veidi kõrgevõitu. Kogemustele viidates võib öelda, et tulevikus on kampaaniate raames näha edasi-tagasi lennupileteid ka hinnaga 30-50€. Samas on jõulude ja aastavahetuse perioodiks saadaval lennupiletid alla 150€, mis on täiesti okei hind. Tripi lendude soodukate tiim hoiab hindadel silma peal.

Reisiinfo:

Maltale saavad karantiinita reisida ainult vaktsineeritud reisijad, kelle viimasest vajalikust doosist on möödas vähemalt 14 päeva. Vaktsineeritud vanemate või saatjaga reisivad 5 kuni 11 aastased lapsed peavad esitama viimase 72 h jooksul tehtud negatiivse PCR testi tõendi, alla 5 aastastel lastel testi pole vaja. Kõik üle 12 aastased vaktsineerimata reisijad peavad esitama negatiivse PCR testi ja jääma 14 päevaks karantiini.

Maltale reisimiseks on vaja eelnevalt registreeruda aadressil app.euplf.eu. Iga reisija, k.a. laste kohta tuleb täita eraldi vorm.