Singapuri firma pakub vihmase ilma kindlustust
veigo
veigo
1. sept 2022 07:54

Pole just meeldiv olukord, kui lähed reisile, aga vihma ladistab. Sellises olukorras oleme kõik olnud. Singapuri kindlustusfirma Singlife pakub nüüd võimalust reisile minnes kõikide muude kindlustuskatete kõrval ka kaitset vihmaste ilmade vastu (inglise keeles Rainfall Protection coverage). Kindluskaitset pakutakse üle maailma, välja arvatud sellistes Aasia ja Aafrika riikides nagu Afghanistan, Iraan, Iraak, Süüria, Kongo DV, Libeeria ja Sudaan.

Vihmakindlustuse juures tehakse koostööd tehnoloogiafirmaga Arbol, kes kasutab riskianalüüsi teostamiseks kliimamudeleid ja tehisintellekti, mille tulemusena luuakse lihtne, läbipaistev ja konkurentsivõimeline hinnastamismudel.

Tõsi, vähemalt esialgu pole hüvitise summa väga suur. Kindlustusfirma maksab reisijale, kelle reisiplaane segas tugev vihm, reisi kohta hüvitiseks sõltuvalt paketist 50 kuni 150 SGD (36 -107 eurot). Hüvitise saamiseks peab päevas sadama üle 6,4 mm vähemalt 50% päevadel reisi jooksul. Päev loetakse sajuseks, kui ööpäevas sajab rohkem, kui 0,2 mm. Kontekstiks: Ilmateenistuse andmetel on Eesti sademete rekord 148 mm ööpäevas ja suurim 10 minuti jooksul mõõdetud sademete intensiivsus 2,3 mm.

Singlife’i puhul vihmakindlustust eraldi lisana valida ei saa, sest see oli juba automaatselt reisikindlustuse pakettide sisse lisatud.

Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
PrintMeEasy
Sisuturundus
Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Šiauliai Tourism
Sisuturundus
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased