Skyscanner hakkab pakkuma reisikindlustust

Tuntud lennupiletite ja teiste reisiteenuste broneerimisleht Skyscanner alustab koostöös kindlusteenuseid pakkuva platvormiga Cover Genius reisikindlustuse pakkumist. Kindlustuspakett sisaldab katet meditsiiniabi, reisi tühistamise ja lennufirma maksejõuetuse juhtumiteks. Muuhulgas kaetakse reisiplaanide sunnitud muutuste ja koroonaviiruse raviga seonduvad kulud, hüvitatakse isegi kulud, mis kaasnevad, kui reisija ei peaks sihtkohta saabudes läbima temperatuurikontrolli. Eesmärgiks on seatud pakkuda reisijatele meelerahu, optimeerides kindlustuspakkumise nende vajadusi arvestades ning tehes seda arusaadaval kujul.

Saadaval kõigepealt Euroopas

Kindlustuspaketid saavad kõigepealt kättesaadavaks Euroopas, seejärel kuni 50 maailma riigis. Esimeses faasis saavad reisikindlustust osta need, kes broneerivad lennupiletid läbi Skyscanneri Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia, Hollandi, Hispaania ja UK lehe.

Kuidas asi töötab?

Skyscanneri kindlustus on võimalik tänus insurtech firma Cover Genius XCover platvormi intregeerimisele Skyscanneri broneerimissüsteemi. Kindlustuskatte suurus ning kaasa- ja väljaarvamised võivad erineda, sõltudes asukohariigist ja sihtkohast. Kõike seda näeb piletite ostmise ajal või hiljem Skyscannerisse sisse logides. Esimest korda broneerijad saavad juhise, kuidas oma konto kinnitada. Tasub vaadata ka KKK/FAQ.

Mida sellisest kindlustusest arvata?

Skyscanneri poolt on see kindlasti nutikas samm, sest lennupiletite broneerimisega samaaegselt saab lisaks osta ka reisikindlustuse ja kaob vajadus seda hiljem eraldi teha. Saadaoleva info põhjal tundub olema üsna paindliku pakkumisega, kus puudub vajadus hakata ekstra uurima, kas ühe või teise kindlustusjuhtumi vastu üldse kindlustada saab või ei (tingimused tasub siiski alati hoolikalt läbi lugeda). Arvestades läbi Skyscanneri populaarsust ja broneerijate suurt arvu, ei saa nad endale lubada pakkuda pooltoorest toodet või probleeme kindlustusjuhtumite käsitlemisel – see tooks kohe kaasa negatiivse tagasiside. Eks aeg näitab, kuid esimene mulje on kahtlemata positiivne.