Tallinnast saab sel talvel lennata otse 40 sihtkohta

Tallinna lennujaamast on 2021/2022 talvel (perioodil oktoobri lõpust kuni märtsi lõpuni) sihtkohade valikus lausa 40 linna, mis on ühtlasi uus sihtkohtade rekord. Regulaarlendude kõrval saab eeloleval talvel tšarterlendudega ka nelja puhkuse sihtkohta – Gran Canariale ja Tenerifele Kanaari saartel ning Hurghadasse ja Sharm el Sheikhi Egiptuses.

Oma osa sihtkohtade paljususse annab lennufirmade koroonakriisi järgne võitlus turujaotuse pärast. Näiteks Rooma ja Napolisse, kuhu varem otseühendusi Tallinnast polnud, pakuvad sel talvel lende nii Wizz Air kui Ryanair. Samuti lendavad mõlemad eelpool nimetatud lennufirmad Milano erinevatesse lennujaamadesse, Ryanair Bergamosse ja Wizz Air Malpensasse. Kõige tihedam on ühendus Helsingi ja Stockholmiga, kuhu Tallinnast on vastavalt kuni 6 ja 5 lendu päevas. Riiga saab lennata 2 kuni 3 korda päevas.

Täiesti uued regulaarlendude sihtkohad sel talvel on näiteks Billund, Liverpool, Beauveais (Pariis) ja ka alates märtsi algusest planeeritud Wizz Airi Veneetsia.

Sügis ja talv on Tallinnast lendamiseks enneolematult soodne, sest odavlennufirmad pakuvad praegu hindu, mis on kohati soodsamad Tallinn-Tartu bussipiletist. Edasi-tagasi lennupileteid Maltale, Küprosele, Itaaliasse, Austriasse ja Prantsusmaale võib kohati leida alla 20€ eest. Kõik sellised soodukad leiad üles meie lendude soodukate rubriigist.

Tallinna lennujaam kutsub kõiki üles reisima vastutustundlikult – pidama kinni kehtestatud reeglitest, kandma maski ning viima end enne reisile suundumist kurssi sihtriigi nõuetega. Informatsiooni sihtriikide nõuete kohta leiab Reisi Targalt lehelt.

Vaata rohkem infot lennuaegade ja lennufirmade kohta Tallinna lennujaama kodulehelt