Venelased üritasid Türgi hotellist kaasa viia suure koguse asju
veigo
veigo
21. nov 07:44

Alanya lähedasse kõik-hinnas 5-tärni hotelli Beach Club Doganay (seda pakutakse ka Eestis) puhkama läinud Vene perekond plaanis enne lahkumist kohvrid täita hotellist kaasa võetud asjadega, kirjutab Türgi meedia. Puhkajate käitumine äratas hotellipersonalis kahtlust ning seetõttu otsustati kontrollida nende pagasit.

Kui töötajad palusid puhkajate toas kohvrid ja kotid avada, vaatas sealt vastu suures koguses hotellist kaasa pakitud asju. Nii leiti pagasist hulganisti väikepakendis hügieenitarbeid nagu seebid, šampoonid, geelid, vannimütsid ja toatuhvlid. Restorani buffeelauast oli kaasa haaratud pisipakendis mett, džemme, kastmeid ja rohkelt Türgi maiustusi. Lisaks prooviti plastikpudelites kaasa viia hotelli restoranist pärit veini ja viina.

Kaasavõtmiseks mõeldud asjad. Kuvatõmmis videost

Töötajate küsimuse peale, miks neil niipalju asju kaasa pakitud on, vastati, et toateeniaja tõi. Asjad konfiskeeriti, kuid politseid asjasse ei segatud.

Analoogne juhtum leidis Türgis aset ka selle aasta augustis, kus Venemaalt saabunud puhkaja plaanis Antalya hotellist kaasa võtta pool külmikutäit ehk 35 kg rootsi lauast tuppa toodud ja fooliumisse pakitud toitu, snäkke, õunu, teepakke, suhkrut, võid ja karastusjooke.

Mis on Airalo eSIM?
Airalo
Sisuturundus
Mis on Airalo eSIM?
Aristokraatlikud lossid ja mõisad Gauja rahvuspargis
Gauja Rahvuspark
Sisuturundus
Aristokraatlikud lossid ja mõisad Gauja rahvuspargis
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased