Wizz Air avab liini Tallinnast Londonisse

London

Ungari odavlennufirma Wizz Air teatas tegevuse olulisest laiendamisest Londoni Lutoni lennuväljal. Kui seni oli lennufirmal Lutonis ainult üks Airbus A320 lennuk, siis järgmisel suvel, alates juunist lisandub sinna veel neli sama tüüpi lennukit, milles igaühes on 186 istekohta.

Loomulikult tähendab see ka uute sihtkohtade avamist. Uuteks sihtkohtadeks on Bratislava Slovakkias, Larnaca Küprosel, Tallinn, Tirana Albaanias ja Lviv Ukrainas.

Esimene Wizz Airi lend Tallinn – London toimub 17. septembril 2018. Lennud Londonisse hakkavad toimuma 4x nädalas: esmaspäev, kolmapäev, reede, pühapäev. Seega saab Wizz Airist kõige tihedamate ühendustega lennufirma Tallinna ja Londoni vahel. Lisaks lendavad Tallinnast Londonisse veel British Airways (Heathrow), Ryanair (Stansted) ja easyJet (Gatwick).

Lennuajad on järgmised:
Tallinn – London (LTN) 21:25 – 22:20
London (LTN) - Tallinn 16:05 – 20:55

Ühe suuna piletite hinnad algavad 29,99€.

Lutoni lennuväljal on esindatud ka teised odavlennufirmad nagu easyJet ja Ryanair. Lennuplaan edasilendamist küll ei soosi, kuid iseenesest on olemas päris huvitavaid jätkulende paljudesse kohtadesse Vahemere ääres, Marokosse ja Kanaari saartele.

Vaata lisaks: Airbus sai lennundusajaloo suurima tellimuse