Inglismaa rahvas

Hei! Kolisin mõned nädalad tagasi Inglismaale, täpsemalt siis Beverley'sse ning praeguste plaanide järgi jään siia aastaks. Ning kuna ma olen ennast nüüd siin ilusti sisse seadnud, oleks aeg enda elu huvitavamaks teha. Seega mõtlesin, et äkki ma leian siit mõne toreda inimese Yorkshire piirkonnast (või ka kusagilt kaugemalt, kuna ma tahan võimalikult palju Inglismaad selle aasta jooksul nagunii näha), kellega Starbucksist kohvi krabada, häid vegan kohvikuid avastada, mööda linna jalutada, kontsertitele ja festivalidele minna või kasvõi benji hüpet teha. Natuke siis minust. Olen 19 aastane homo sapiens. Natuke vaikne ja socially awkward alguses, kuid siiski täitsa tore ning ka rohkem väljaminevam, kui kellegagi ära harjun. Ma tunnen ennast süüdlaslikult isegi kui pisikese ämbliku ära tapan, seega pole vist vaja muretseda, et äkki ma olen sarimõrvar ning otsin enda järgmist ohvrit Okei see tekst hakkab pikaks venima, seega ma lõpetan. Absoluutselt kõik on tere tulnud mulle kirjutama! :)

Kirjutan siis. Meeldivast seltskonnast ära ei ütle. Minu hobiks on jaht, väikeulukite küttimine. Jänesed, rebased, naaritsad, kilpkonnad, kõik mis püssi ette jääb. Pärast õnnestunud jahiretke ja saagi nülgimist on tõeline rõõm sütel küpsetatud jänest koos punnsuutäie Jägermeistriga manustada. Meeldiv seltskond on plussiks. Milleks benjihüpped, kui metssiga põõsas ootab? ;)

6
5

Olen üldiselt avatud kõigele, aga seda tüüpi asjad on ühed neist vähestest, mille vastu ma olen. Ma ei toeta vägivalda mitte mingil viisin ning ei mõista, kuidas inimesed saavad süütutele olenditele piina valmistades enda meelt lahutada

2
2

Aga kui nad süüdi on kas siis võib neile piina valmistades enda meelt lahutada?

2
3

Inimene kirjutas, et on vegan. Järsku proovid Raivo oma nüri huumorit kusagil mujal.

4
3

Kui inimene kirjutab, et vegan, siis ega see veel ei tähenda, et ta jahipidamist ei armasta. Ridade vahelt tuleb osata lugeda.

3
3

Hei, ma ise kolisin kaks kuud tagasi Edinburghi, niiet kui sa siiakanti satud, kirjuta, hea meelega saaks kokku!

0
0

Hei!

Ise elan-töötan Londonis, zone 1. Kui tahtmist pealinna avastada, olen olemas! Meil on ühist, mulle meeldib ka vegan kohti avastada - koos oleks veelgi toredam :) Anna märku!

0
0

Hei!Kas oled veel Inglismaal? Plaanime sõbrannaga Inglismaale tööle ja elama tulla mõneks ajaks :) Ehk oskad kogemusi jagada.

0
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased