Reisikogemusi Floridast

Tere.

Plaanis on lähiajal võtta ette reis Floridasse. Kuna reisin üksi ja reisi pikkus Floridasse saab olema täpselt nii palju kui eelarve lubab siis teen kerget taustauuringut kus ja kuidas oleks kõige mõistlikum ja elamusterohkem.

Seega uuriksin teilt, kallid kaasmaalased kes te olete seal käinud või viibite seal hetkelgi, kohtadest mida kindasti tuleks külastada, ööbimisvõimalustest mis võimaldaksid seda reisi võimalikult kaua nautida, erinevaid muljeid teie kogemustest Floridas ning ka seda kas keegi oleks huvitatud kohtuma ja koos aega veetma.

Endast rääkides olen 22-e aastane noormees, kes on endale sihiks võtnud oma noorus teha võimalikult seiklusrohkeks ning huvitavaks, seda läbi reisimise ja elamise erinevates maades/osariikides. Tutvuda uute inimestega ning nende kultuuriliste erinevustega, õppida uusi keeli ja omandada kõikvõimalikku uut ja huvitavat. Siiani olen sihikindlusega jõudnud Houstonisse, Texase osariiki, kus hetkel töötan selle nimel, et edasised ideed saaksid ka ellu viidud.

Seega ootan kõikvõimalikku infot ning muljeid teie senistest reiskogemustest või elust Floridas. Samas ka teistest kohtadest mis oleksid väärt külastamist. Ning kindlasti ka kaasmaalastest, kes hetkel Floridas elavad ja oleksid huvitatud koos aega veetma.

Päikest!

Olev

Lennupakkumised
Reisikaaslased