Näet, ma just Euresest otsisin, et kas Hispaanias midagi korjata ei saaks kohepraegu ja leidsin sellise asja, et Huelvas saab maasikaid korjata :) Avaldusi võetakse vastu kuni 31.01.2008 väidetavalt. Ma õiget linki ei saa siia pasteerida miskipärast, aga kellel huvi otsige põllumajandustöid Andalucia'st, leiate ülesse. http://europa.eu.int/eures/ Et... ma nüüd nuputan, et äkki võiks minna ja korjata :o) Rahapärast mõtetu, kuid tasuta keelekool ;)
selge pilt,minejaid oleks.Kui nüüd kellelgi oleks miski konkreetsem plaan,ma ise olen netist otsind aga pöhilised on lapsehoidjad ja korilased.Ma nigu meesterahvas ja aupairiks vist ei sobi.Korilusega nigu ei viitsi ka tegeleda.Oleks keegi kohapel kes oskaks asjalikku nöu anda.Palk nagu polegi oluline,peaasi et ära elaks.Ei lähe sinna miskit rikkust taga ajama,rohkem nagu seiklust ja muidugi sooja.Külm on kurat.
Kuna lõpetan gümnaasiumi viimast klassi ,siis tekkis ka plaan minna välismaale tööl ja elama mingiks ajaks.Sellest Eestist väga kõrini juba.Aga ,kui läheks siis kuskile soojale maale.Ja otsustasin Hispaania kasuks..Ei tea kas tasuks ära?Ja millised seal inimesed on?Ja kui lihtne või raske tööd saada,kust töökuulutusi leida?Keegi oskab aidata?