05.12.07 väljumisega Tenerifele Happy Traveliga.

Playas de las Americas ja hotelliks on Playa Azul.kas on sellele reisile veel keegi registreerunud või kas on keegi ennem seal käinud ja nimelt Happy Traveliga?Olen lugenud nii positiivset kui ka negatiivset.

selle reisi viga neil oli ilmselt loteriimajutus millest tekkisidki neil enamus probleeme.meil on siiski kindel hotell seega 3/4 sellest pikast jutust jääb meil ära.

Hirmutan väheke sellega, et isegi kindla hotelli puhul on võimalik, et saate selle kõige viletsama vaatega toad :)

ma arvan et vaade pole tähtis...vaadake Eestis aknast välja. Igati normaalne hotell see Playa Azul. Esimesel reisil neil jah loteriikaga probleemid olid. Reisiesindajad olid kah kogenematud.

ma ise arvan ka et kui ma lähen saart vaatama siis igaljuhul ei tee ma seda hotelli aknast.Hotellis ma kavatsen siiski vähem viibida.

käisime selle aasta algul tenerifel ja ööbisime Playa Azulis (ei käinud küll Happy Traveliga). Ei oska hotelli kohta midagi head ega ka halba öelda. Meie vaade oli minu arvates täiesti ok (selle raha kohta, mis me maksime) ja hotellis tegelikult tõesti käid ju ainult magamas. Aknast paistis nii ookean kätte kui ka Teide vulkaan (seda küll vaid paaril päeval - enamasti oli mäetipp ikkagi pilvedes)Soe vesi oli olemas ja toad puhtad ja korralikud. Keegi ei seganud ja mingeid probleeme ei olnud ka nagu. Võtsime küll siiski tuppa seifi - lihtsalt tundus turvalisem aga kas tegelikult ka vajadust oli, ei tea. Personal oli selline sõbralik aga üsna ignorantne - et sisi kui midagi küsima läksid või vaja oli, siis aidati ja ka naeratati aga ülevoolavat sõbralikkust või tähelepanu ei olnud. (eestlasena mulle see meeldis) Hotellis me ei söönud, nii et selle kohta ei oska midagi öelda. Igatahes on nii, et minu arvates on see ööbimiskoha mure üks kõige väiksemaid - kui katus pea kohal ja neli seina ümber, toad puhtad ja otseselt naabruses prügikastikolinat kuulama ei pea, siis on minu arvates ülejäänu üsna tähtsusetu. Kui tahad midagi veel teada, siis küsi!

Teide vulkaan, mis asub saare keskosas ei saa kuidagi paista. Mäed-seda küll.

siis mulle järelikult aeti kägu aga nii mulle igatahes väideti. :) tänud, et keegi lõpuks ka selgitas, et ise loll olen. :D

Sa kas ei ole Tenerifel käinud või viibisid seal kinnisilmi.Kas just Playa Azulist vulkaan ära paistab, aga Las Americase linnast on Teide tipp mägede kohal näha.Igal juhul fotodele on see kenasti jäänud, osalt lumine nagu märtsi lõpule kohane.

Mina lähen ka 05.12.2007.a Tenerifele ja ööbimine Playa Azul. Minu uurimuste kohaselt on see väga ok koht. Kohtumiseni.....

Kas ööbisite Playa Azulis stuudios või apartemendis? Endal detsembri keskel samasse hotelli minek.

Meie olime apartemendis - korrusenumber oli kolm või neli - ei mäletagi enam täpselt. Oli selline nurgapealne apartement - akendega tänava poole. Kui netist hotelli pilte vaatad, siis meie tuba oli suuremas hotelliosas - mitte selles madalas õuepoolses majas. Tagantjärele eelistaksin ka seda suuremat maja - vähemalt hommikusöögi ajal rõdul oli vaade olemas. Üks asi, mis meelde jäi - hotelli basseinis oli vesi tapvalt külm :D Ikka hohe nii külm, et kui kellelgi meist oleks olnud valehambad, siis need oleksid ilmselt iseseisvat elu alustanud. :)))Märgatavalt mõnusam, mõistlikum ja ka soojem (:D:D:D )oli rannas.