2 day test Inglismaal

Kas on keegi hiljuti käinud Londonis ja teinud 2 day testi. Kuidas leida nende sadade testi tegemise kohtade seast mõni kesklinnas asuv asutus? Kas tagasitulles  lennujaamas kontrollitakse ka, et oled testi andnud?

Ega muud eriti pole, kui hakata neid siit  läbi klikkima. Rippmenüüst saab piirkonna valida. 

Võib muidugi ka valida lennujaamas tegutseva testimispunkti ja kohe saabudes test ära teha, aga loomulikult on see kallim.

Inglismaalt lahkudes ei kontrolli keegi, kas sa ka reaalselt testi tegid, küll aga ei pääse sa Inglismaale sisse (ega isegi mitte lennukisse) ilma, et sa oleks testi ette broneerinud ja ära maksnud.

NB: Alates 24. oktoobrist ei pea Day 2 test enam ole PCR, piisab ka antigeeni testist. 

Hetkel odavaim variant, mis olen näinud, on see. Kuskile testimispunkti kohale minema ei pea, test saadetakse postiga kas siis hotelli või mõnda muusse peatumiskohta.

NB2: Kogu eelnev jutt käib ainult vaktsineeritud reisijate kohta. Vaktsineerimata reisijad peavad tegema lennueelse testi, broneerima ja maksma Day2 ja Day8 PCR testi ning olema 10 päeva eneseisolatsioonis.

Edit: Parandasin kirjavigu

Olen vaktsineeritud, kas tallinna lennujaamas ei või teha tasuta pcr testi? Ja kas peab olema siis nö isolatsioonis 2päeva inglismaal?

Tallinna lennujaamas võib teha testi küll (ma ei tea, on see tasuta või mitte), aga UK Day2 testiks see ei sobi.

Test tuleb broneerida enne lendu, link teenusepakkujate nimekirjale on minu eelmises postituses. 

Vaktsineeritud reisija ei pea olema Inglismaal isolatsioonis välja arvatud juhul kui testitulemus on positiivne või kui reisija tuvastati lähikontaktsena.

Mina valisin testimiskoha selle järgi, et saaks kohe peale maandumist lennujaamas ära teha ja ei peaks hiljem aega raiskama. Kallim, aga mugavam. ExpressTest on Heathrows.