Viimased kommentaarid

Finnairil, nagu siin ka mainitud, on meditsiinilised maskid ok. Hetkel ei saadetud lennukist isegi riidemaskiga meest välja, teistel on valdavalt need sinised.

1966, defineeri, palun, see "pisut", mis hetkel veel kannatada tuleks. Eesti läks põhimõtteliselt lukku 10,5 kuud tagasi, poolest märtsist. Minu jaoks on "pisut" paar nädalat kuni max 2-3 kuud. Olles juba ligi aasta elanud olukorras, kus lendamine on praktiliselt võimatu, sest suurem osa lennuühendusi on tühistatud või siis teevad karantiininõuded reisimise mõttetuks, on mulle sellised üleskutsed nagu "pisut kannatada" täiesti arusaamatud.

Selle asemel, et teha paar testotsingut ja veenduda kasutusmugavuses, teeb M1971 pigem teema tripi foorumisse ning vaidleb seal kõigiga, kes julgevad küsimuse mõistlikkuse kahtluse alla seada :)

1. Märtsis Egiptus, elu esimene ja viimane pakettreis kuurortisse :) Samas eesmärk oligi lihtsalt soojas ja päikese käes vedeleda, seega läks asja ette.

Juulis USA kolm nädalat ja augustis Läti-Leedu kaks nädalat.

Piletid olid veel kevadeks Gruusiasse, Poola ja Šveitsi, need kõik tühistati.

2. Plaane hetkel pole, vaatame jooksvalt, kuidas olukord kujuneb.

3. Soodukad hetkel isegi väga ei huvita, sest kuni lennuliine ja piire päevapealt kinni pannakse, ei plaani lennata kuhugi, kust vajadusel rendiautoga tagasi ei saaks tulla.

Vastan Liisa-Lota 12.11.2019 kommentaarile:

Mina olin ka sellel lennul. Esitasin hüvitise taotluse otse TAP enda kodulehel, tuletasin ennast regulaarselt iga paari kuu tagant meelde ning täpselt 9 kuud hiljem tuli 400 eurot arvele.

Esimesel korral ja ainult mõneks nädalaks minnes küsitakse ilmselt ainult, et kauaks jääd, mida teha plaanid ning kas oled varem käinud. Ja kui sa vastad, et su eesmärk on "just travelling" ning tahad NYCis veidi ringi vaadata ja pika nädalavahetuse Bostonis teha, siis ei küsigi keegi midagi rohkemat.

Mina sain nüüd lõpuks 4,5 kuud peale tühistamist ja taotluse esitamist raha tagasi :)

10.04 tühistatud (14.4 oleks pidanud lend olema) lennu eest pole siiani saanud.

Tallinnas eelmine nädal ei kaalutud, aga raami kästi kõik kohvrid mahutada.

Air Baltic maksis päevapealt 4 kuud peale lennu tühistamist ja tagastuse kinnitamist täna lõpuks raha tagasi.

Kaks kuud tagasi tühistatud lend, tagasi pole midagi saanud.

Wizz Airilt laekus 15.3 tühistatud lennu eest 30.5 raha.

LOTilt (tühistatud 9.4) ja Airbalticult (tühistatud 20.3) pole endiselt midagi.

Ei ole raha tagasi saanud ühegi käest:
WizzAir - lend tühistatud 15.3

LOT - lend tühistatud 09.4

Air Baltic - lend tühistatud 20.3

Kas Eestis on keegi proovinud panga kaudu raha tagasi saada?

Tallinna lennujaama kodulehel on näha, mis liinid veel siia lendavad.

Mul Air Balticuga sama teema. Emailist link viib veateatele, aga otse kodulehelt saan broneeringule ligi. Nad automaatselt muutsid mu lennud ise nii ümber, et ma saan sihtkohas kahe öö asemel 45 minutit olla :D

Kas keegi teab, kui kiiresti ma oma broneeringu ära pean muutma (lennuni on aega poolteist kuud)? Emailis seda polnud. Mul on nimetatud lennuga üks teine teema pooleli ja ma tahaks tollele enne lahendust saada. Samas tahaks vältida olukorda, kus nad mulle automaatselt selle väljapakutud lennu määravad.

Võid proovida ka läbi nende äpi osta. Või Estraveli lehelt (mina olen sealt saanud samad hinnad kui SASi enda lehelt).

@

chengyu

Ma ei näe küll võimalust, et riik oma kodanikke koju tagasi ei lase. Kuhu nad siis minema/jääma peaksid? Eks karantiinid jmt on küll võimalikud, aga kindlasti ei jää kuhugi Taisse või AÜEsse :)

Minu India oli väga hästi kirjutatud. Berlin samuti. Guatemala.
Äärmiselt kehvad on minu meelest olnud näiteks Itaalia ja Reykjavik.

Endiselt tahaks seda, et kursoriga teema kohale minnes näeks teema sisu. Praegu on ainus indikaator sellele, et tegemist on sisutu teemaga, see kui teemat on loetud 100+ korda, aga ühtegi vastust pole :)

Lennud ja majutuse broneerin Swed Goldiga (et kindlustus kehtiks), muud maksed + sularaha Monese kaardiga. Parem kurss ja tingimused kui Swedil või SEB-l.

Mul on selliste mõõtudega Samsonite müüa nagu seal lingil on. Ja üks Ted Baker, mis on suurem. Mõlemad ühe reisi teinud. Kui on huvi, siis kirjuta.

SASil peaks olema 24h tasuta tühistamisvõimalus.

Kui keegi oleks ka huvitatud selle korteri ülevõtmisest, tuleks seda ikka ametlikult AirBNB kaudu ajada. Kui on self-check-in, siis jah pole väga vahet, aga kui korteriomanik ise annab võtmed üle, siis ta ei pruugi lubadagi kedagi teist sisse. Lisaks ka see, et kui saadad kellegi sinna oma nime all ja ta korteris midagi ära lõhub, siis kahjutasu nõutakse sinult sisse.Aga jah, peale omanikuga rääkimist muid variante väga pole. Kui just tervis alt ei vedanud, sest siis maksab nagunii kindlustus kinni. Eeldusel, et see tehtud oli.

Käisin just Küprosel. Piletid ostsin augusti lõpus ehk ca kolm nädalat ette. Edasi-tagasi Paphosele maksis pilet 145 eurot. Päev varem oleks saanud 130 euro eest.