Viimased kommentaarid

Sorry, eelmises postituses oleks pidanud olema "soodukas", mitte "sõiduks".

JFK on veidi kahtlane jah, kuna lennud toimuvad, aga enamikke inimesi lihtsalt sisse ei lubata. Aga Sydney lende hetkel ei toimu, seega kui sinu ostetud sooduslend tühistatakse, saad edasi tulevikku lükata. 

Aga reaalselt lennata saab päris mitmesse kohta Kariibidel näiteks.

Oktoobris oli neil sõiduks, näit LHR-SYD-LHR 170000+£755 F, JFK F oli vist 25000 Aviost.

Muidugi võid Aviose ka IB kontole kanda, nende Lõuna-Ameerika pakkumised on vahel päris head

bdsm, miks sa vahepeal flyertalkis bänni said?

Peaksid minema küll (pole ise kunagi ostnud).

@valge - bdsm teab kõigest kõike, kui sa tema postituste ajalugu vaatad. Targem on trolli ignoreerida.

Kui sa järgmise 9 kuu jooksul kasvõi ühe Aviose teenid/kulutad, pikeneb kasutusaeg kolme aasta võrra.

Aga lennata saab selle eest küll, näiteks:

LHR-TFS-LHR BA Y 17000+£35

ICN-TPE CX J 15000+£35

HND-KIX-HND JL Y 12000+£10

Aga kui lennata pole tõesti plaanis, siis vaata siia, kuigi väga head kurssi pole sellest loota.

Kanaaridele minekuks pole testi vaja, negatiivne test peab olema, kui soovid ööbida registreeritud majutusasutuses.

Londoni kaudu lendajatele - alates 25. oktoobrist ei nõuta Kanaaridelt tulijatelt enam isolatsiooni, juhul kui tegemist on otselennuga. PLF tuleb aga endiselt täita.

Oskab keegi öelda, mis loogika alusel pani Eesti piiriks suhtarvu 47.8/100k?

Kehtima hakkab see laupäevast. Hoia silm peal Londoni ametlikul lehel

Kui muuseumid su broneeringuid tühistanud pole, siis ma oletan, et nad on endiselt avatud. 

Mingeid liikumispiiranguid ei ole, lihtsalt soovitakse mitte väga ringi rännata.

Kopeerin oma vastuse ühest teisest Tenerife teemast

 Enne lendu täida ära PLF vorm https://www.gov.uk/provide-journey-contact-details-before-travel-uk.  Kui lähed Eestist Tenerifele ka Londoni kaudu, tuleb ikkagi sama vorm täita, kuigi isolatsioonikohustust (veel) ei ole.

Kui kahe lennu vahel päevasel ajal vaid mõni tund, siis probleemi pole, pane vormis UK aadressiks lennujaama aadress.

Kui peatus on öösel, peaksid reeglite järgi hotelli broneerima, lennujaamast otse sinna suunduma ning hotellist otse tagasi lennujaama ning PLFi hotelli aadress kirja. Hotelli ja tagasi sõiduks on ühistranspordi kasutamine lubatud. Kui hotellis kõht tühjaks läheb ja toateenindust ei pakuta, siis paljud kullerid toovad toidu hotelli kohale (Just Eat, Uber Eats, Deliveroo).

Stanstedis pole transiittsooni, seega pead passikontrolli läbima. Enne lendu täida ära see vorm: https://www.gov.uk/provide-journey-contact-details-before-travel-uk. 

Eestist lennates (veel) end isloeerima ei pea. Kui Tenerifelt ka Londoni kaudu tagasi tuled, pead teoorias end Londonis viibimise ajaks isloeerima.

Kui kahe lennu vahel päevasel ajal vaid mõni tund, siis probleemi pole, pane vormis UK aadressiks Stanstedi aadress (Bassingbourn Rd, Stansted CM24 1QW). 

Kui peatus on öösel, peaksid reeglite järgi hotelli broneerima, lennujaamast otse sinna suunduma ning hotellist otse tagasi lennujaama ning PLFi hotelli aadress kirja.

Küll mitte Kreeta, aga tulin reedel Ateenast. Maandudes mingit viivitust ei olnud, kaks piirivalvurit lihtsalt vaatasid, et kõigil oleks QR kood olemas ja suunati edasi automaatväravasse. Ei näinud, et kedagi oleks saadetud testi tegema.

 Maskid on jah kohustuslikud siseruumides ja ühistranspordis, tänaval nägin väga vähestel. Turiste on hõredalt, isegi Akropolises polnud mingit tunglemist.

Ateena külje all Varkizas olid rannas enamasti kohalikud, kes grillisid ja chillisid, päike küttis ja vesi oli supp.

Ilsen, kuna UK ei ole Schengenis, siis sealt tulijaid on alati pidanud passikontrolli läbima.

Maksmata arved ja arestitud lennukid? Ridade vahel peidus?

Ja kus kohast sigala, oi vabandust, Rebane, selle info QR kohta välja kaevas?

EasyJeti kohta ilmus selline lugu. Muidugi võib tegu olla vaid ametiühingute survega.

Ma kahtlustan lausa, et rebane/sigala/bdsm on sama isik. Või siis siiami kolmikud, kes mõne vähetähtsa organi (näiteks aju) pidi seotud on.

Sigala, palun ära pritsi pullikakat, ausalt ära tüütab. Me teame, et sina ei salli turiste, aga ära seda tervetele riikidele külge poogi. Ja mingit igapäevast plahvatuslikku kasvu pole Itaalias olnud, suht stabiilselt on näitaja 30 ringis olnud viimased paar nädalat.

(Moderaatorid/toimetus, kas on võimalik lisada funktsioon, mis lubab teatud kasutaja(te) postitusi oma feedis igoneerida?)

Lugupeetud bdsm!

Kui sa midagi postitad, siis pane ikka kogu jutt. 500m reeglit ei pea jälgima tööl käimiseks, poed ja apteegid jäävad avatuks jne. Lisaks läheb see pull Iisraelile maksma rohkem kui poolteist miljardit eurot, mida neil ei ole.

PS: Kas hiirtel on lubatud Iisraelist sisse-välja käia?

Lugupeetud pta!

Kui sinul ei ole vaja reisile minna, siis on lihtne, ära mine. Aga palun ära üldista, et mitte kellelgi pole vaja!

Sama suur tõenäosus nakatuda on Selveris või Prismas käies. Tundub väga populaarne teooria, et viiruse saab ainult välismaalt, olen kohanud seda suhtumist päris mitmes riigis.

@Ilsen

Ma ei tea, millal sa broneerisid, aga kui bookingus Aberdeeni Ibis lahti võtta, tuleb selline teade: 

6. aprillil 2020 või hiljem tehtud broneeringute puhul soovitame arvesse võtta koroonaviiruse (COVID-19) riski ja valitsuse menetlusi selles. Kui sa ei broneeri paindlikku valikut, ei pruugi sul olla õigust tagasimaksele. Tühistamissooviga tegeledes lähtub majutusasutus sinu valitud reeglist ning võimalikust rakenduvast tarbijakaitseseadusest. Praegusel ebakindlal ajal soovitame broneerida tasuta tühistamisega valiku. Kui su plaanid muutuvad, saad tasuta tühistada kuni tasuta tühistamise võimaluse aegumiseni.

Millised olid sinu broneeringu tühistamistingimused? Oma teises postituses ütled, et broneeringu tühistas hoopis Booking.com, mitte hotell? Kes millal mida ja miks täpselt tühistas?

Et Eesti enda suhtarv liigub jōudsalt 16 poole, siis huvitav kas paari nädala pärast peavad kõik Eesti elanikud end isoleerima, sest viibivad ohtlikus riigis?