2 Hotelli kohta küsimused(pattaya)

Tervist!

Oskab keegi kommenteerida neid kahte hotelli

http://www.marinainnplaza.com/

http://www.royalpalaceroyaltwins.com/rtph.htm

Hetkel on need silma jäänd ,kuna eelmised hotellid mis meeldisid on kõik broneeritud juba.On keegi ööbind nendes ja oskab anda soovitusi vms?

Ette tänades

Olen ööbinud kakas korda Royal Palace hotellis. Tavaline 3 tärni hotell. Puhas ja korralik. Putukaid seal pole ja asukoht on väga hea.Selles hotellis peatub igal aastal väga palju eestlasi. Kui soovid veel midagi teada siis võin vastata.

28- 11/01/08 3 room (1,700x3x14) = 71,400 S/C 300 (300x3x13) = 11,700 GALA (2,000X 6) = 12,000 TOTAL = 95,100 baht

Pakkumine oli neil selline superior tubade kohta.Ettemaksu soovivad 6000 bahti

Kuida sellel hotellil bassein on?Kuida söök on?Kuida sooja/külma veega lood on eelmine aasta olime sellises hotellis milles vahepeal oli kuum vesi ja polnd külma ja vastupidi.

ise oleme hotelli võtnud kohaliku giidi kaudu.Pole mingit ettemaksu teinud vaid maksnud koha peal siis giidile. Hind on olnud 990 bahti nov ja märtsis ja toas oli 2 täiskasvanut ja laps.Bassein on korralik- puhastati päris tihti.Sooja ja külma veega ei olnud mingeid muresi.Hinnas oli hommikusöök- see oli igal hommikul sama- nädala sõime hotellis hommikuti kuid hiljem käisime hotellist kohe üle tee olevas kaubamaja kohvikus. Kuid saab ka tuppa ja basseini äärde toitu tellida, kõlbas küll kuid mujal olid paremad toidud ja odavamad ka.Kui tuleb veel küsimusi siis vastan rõõmuga! Aga igaljuhul läheme ise samasse hotelli tagasi!

Nii otsustasime siis ikkagi RoyalplaceTwinTowersi kasuks,tundus parem valik.

Olin naaberhotellis. Asukoht ok. Walking street on 5 min. kaugusel.

Jaga muljeid ja arvamust hotellist kui tagasi oled!

Võta parem Hard Rock - vastselt renoveeritud ja väga korralik - kesklinna lähedal . Või siis Siam Bayshore -see on Walking Streeti lõpus - ilusa aia ja tenniseväljakutega.