2 nädalat juunis Bretagne's

Soovitage huvitavaid majutuskohti Bretagne's, mis ei jääks merest kaugele ning kus oleks 4-liikmelise perega huvitav. Netist leiab muidugi alati midagi, aga huvi pakuvad just väga häid elamusi tekitanud kohad, kuhu oleks tahtmine tagasi minna.

Paar ilusat váikest linnakest põhjarannikul: Cancale - láhedal asub St. Malo linn ja ka Mont Saint-Michel pole kaugel. Peatusime hotellis Le Grand Large, asub otse mere ááres ja kõik váiksed restoranid-poed on vaid paari minuti jalutustee kaugusel.

Paimpol - veidi suurem, kuid samuti ilus linn jahisadama ja muidugi hulga restoranide ja váikeste poodidega. Selle láhedalt, veidi põhjapoolt váljub ka laevatuur Ile de Bréhat'ile, mida kindlasti soovitan - seal voib vabalt ka terve páeva ringi kolada.

Perros-Guirec - Samuti ilus linn, võimalus võtta erinevad paadireise, laenutada kajakke, purilaudu, seal on ka liivarand. Peatusime hotellis Le Gulf Stream - asub kõrgel kalda peal, samuti mere ááres.

Paar linki: Le Gulf Stream Perros-Guirec'is: http://www.gulf-stream-hotel-bretagne.com/home.htm

Le Grand Large Cancal'is: http://reservation-hotel-restaurant-fruits-de-mer-cancale-35.hotellegrandlarge.com/

Paimpoli láhedal sattusime úpris haledasse motelli, nii et seda soovitama ei hakka. Teiste kohtadega jáime vága rahule ja tagasi tahaks kindlasti minna.