3ks kuuks Filipiinidele

Tervitused

Loodan, et keegi teab mulle nõu anda. Soovin jaanuarist 3ks kuuks Filipiinidele reisida. Vaatasin, et 30 päeva saab viisavabalt ja teisalt saab ka Varssavi kaudu viisa taotleda. Kuna reis on pikemaks ajas, siis pole kindel kumb variant on parem.

Ühest küljest 30 päeva viisavabal peaksid olema tagasilennud ka olemas, mis eeldan, et peaks olema siis peale seda 30 päeva. Tundub kulukas variant lihtsalt tõestamiseks tagasilend osta. Või kas võimalik lennud osta 3 kuu lõpuks, kuigi viisavaba ainult 30 päeva ja siis kohapeal taotleda viisa?

Teisalt tundub riskivabam 3ks kuuks viisa taotleda Varssavi kaudu, aga selle kohta olen lugenud, et võib kulukaks minna kui peab eraldi kulleri tellima paberite transpordiks.

Mis lennukipiletitesse puutub, siis Sul ei ole vaja tegelikult tagasilennupiletit Eestisse, vaid lihtsalt ükskõik millist piletit Filipiinidelt välja. Sobib mõnekümneeurone tasuta tühistamisega pilet mõnda naaberriiki. Pärast tühistad ära ning ostad vastavalt vajadusele õiged piletid. Aga Filipiinidele lennates peavad olema kohe mingid piletid ette näidata- kontrollitakse juba Tallinnas ja võimalik, et teistes lennujaamades ka. Selgitus, et kavatsed viisat kohapeal pikendada ja hiljem piletid osta, ei tööta.

3
0

On mingi leht, kus saab teha tagasipileti broneeringu odava raha eest. Vt. onwardticket.com

2
0

Oh, head ideed. Aitäh

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased