7. juunil Celine Dioni kontsertile Stockholmi!

Tere! Avastasin, et Stocholmis toimub 07.06.2008 Celine Dioni kontsert. Kuna olen suur fänn, siis oleks lausa patt minemata jätta! Ning kui Rootsi minna, siis juba terveks nädalavahetuseks! :) (P.S. Otsin ka reisikaaslast sinna, kui huvilisi leidub, andke endast märku!)

Kuna minu eelmises postituses oli väga palju häid ideid ja nõuandeid erinevate riikide kohta (kuhu ei kuulunud Rootsit), siis ehk oskab keegi soovitada nüüd Rootsi mineku kohta.

Olen küll veel vähe eeltööd teinud, kuid mõned mõtted siis...

  • Transport. Laevaga oleks odavam kui lennukiga, kuid samas laevareis on üpris tüütu ja ebamugav. Mis viisil te sinna läheksite? Ise uurisin hetkel lennureisi sinna, bookinghouse`iga oli küll hea variant, kuid nende piletite väljaostmise kuupäevaks oli see pühapäev ning selle raha saaks ma alles järgmisel kuul.

  • Ja teiseks, kust kohast ostaksite pileti? Kas selline leht nagu http://www.worldticketshop.com/ oleks arvestatav koht või otsiks Rootsi lehekülgedelt (millega tekivad jällegi keeleprobleemid..) Kuid samas on võimalik leida ju nt CouchSurfingust rootslane, kes aitaks leheküljega hakkama saamisel :)

  • Majutuse kohapealt vaatasin Bookinghouse`i lehte, seal oli erinevaid pakkumisi. Või on kellelgi soovitusi? :)

Suur aitäh juba ette ära, kes oma teadmiseid jagada viitsivad!

Transpordi vahendi valik sõltub eelkõige sinu finantsilistest võimalustest. Konsterdi pileti hind on üsna kallis 250+30 euri (4389 kr).

Näiteks: Estonian Air, TLN-Stockholm-TLN, sinna 06.06 kl 14.10,21.20 või 07.06 kl 15.00, tagasi 08.06 kl. 8.40,15.35,19.40,23.05, hind 1707 kr