Kesk-Aasia sutsakas ja peale.

Tere Reisisellidele! Aprilli lõpp/mai algus start autoreisile. 1maastur,2 inimest sees. Vene, Kasahh, Kirgiisia, Tadzikk, Usbekk, üle nurga Gruusia, Türgi, Kreeka ja üle Balkanite koju. Kreekas peaks olema hiljemalt 6.07 Kui kellegil mõtteis mõlkumas samalaadne reisiplaan oma autoga (tsikliga) ,siis ootame ühinema. Ses mõttes kohustusi ei seaks, oma söök, oma jook ja vabakava. Tahad sööd looduses/kohvikus, tahad magad hostelis/autos/telgis. Vaatamist väärt kohad ju ka erineva huviga, seega saab planeerida ja kasvõi lihtsalt marsruuti jagada. Seltsis ikka segasem. Kui mõtted hakkasid keerlema ja soov rohkem teada saada, siis kirjuta sõnumitesse või helista +358401342010. Samas võime ka pakkuda toredale seljakotirändurile küüti  kohast kohani, kui keegi maad avastamas ja plaani pidamas.

Vahepeal on selgunud niipalju, et reisi start on 29.04 ja muutunud on telefoninumber, kui kellelgi veel mõni välkmõte tuleb seoses reisiga.+37255977007Tõnis

0
0

Puht sportlikust huvist (ise ei saa kahjuks tulla) küsin et kuidas on plaan Usbekistanist Gruusiasse jõuda? Kas üle Aktau ja Kaspia Bakuusse ning sealt Gruusiasse või tiir läbi Kasahstani ja Venemaa?

0
0

Teeme seekord tiiru ülevalt kaspiast kasahstani ja vene kaudu. 

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased