Aastasega Tenerifel

Tere!

Plaan minna aastase lapsega Tenerifele. Kas keegi viitsiks soovitada mingit head hotelli, kus oleks ka lastele mängutuba ja üldse, kus oleks kõige mugavam ja parem olla. Kuurort võiks olla Playa de las americas. Endale muidugi meeldiks, kui tuba oleks ookeanivaatega, aga nii palju kui olen uurinud, siis mõnes hotellis see lisatasu eest. Kas keegi äkki teab ka, palju see lisatasu siis oleks? Ja igasugused muud soovitused on ka väga oodatud, mis on just lapsega reisimisel oluline.

Kindlasti on playa de las americases ka sobivamaid, aga mina käisin oma perega eelmine aasta Laguna Park II. Seal on pea kõikidel rõdudelt ookeani vaade + la comera saarele, ülisuper ja romantiline oli, + kuna asub mäe peal siis näed kogu alt oleval linnakest + los cristianost ja Adejet :) Ja seal oli ka lastele mõeldud, oli väike mõnus mängutuba + igast programmi õhtuti , kotkaste showd jne. Mängutoas oli mänguautomaadid ralli mängud jne + internet. Ainus halb asi on sealt alla linna kõndida, aga ei, see on väga mõnus kõndida, tegelt on 5 min ilusat kõnnakut mööda mäge alla ja oledki peatänaval. Liiklus on natuke suur, aga elab üle. Aga peale nädalat olid mu pere lihased nagu kaljukitsel :) Aga sõitsime ka palju taksoga, see on odav seal.

Loodan et midagigi aitas (:

0
0

ja meie hotellist 10 m oli ka teneriffe suurim veepark, seega igati peaks sobima teile :) Ps. hotell on üks odavamaid , kuna on kahe tärni oma, aga absoluutselt ei anna tunda! Täpselt sama nagu viieses, hommiku ja õhtusöögid muidugi lisatasu eest jne. Meil oli loterii ja saime sinna.

0
0

http://www.parquesantiago.com/eng/index.asp?secc=/inicio Sel hotellil on oma väike laste veepark.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased