Aastavahetus Bali/Gili

Tere, palun abi aastavahetuse planeerimisel. Kus soovitate aastavahetusel olla, kas pigem Balil(Seminyak, Kuta) või minna hoopis Gili saartele? Olen lugenud, et Gilil pidi ka korralik ööelu olema, aastavahetuse öö tahaks ikka möllu :)

mina olen sõbrannaga aastavahetusel Gilil :)

Aastavahetus Balil/gilidel on veidi vastuoluline; tegemist on vihmahooajaga ning sadada võib iga päev, samas on tegemist nn kõrghooajaga, kus hinnad kallid ja kohapealt majutust raske(kuid mitte võimatu) leida. Näiteks, eelmisel aastal uputas Balil(Seminyak/Kuta piirkonnas) nii palju et rahvast ei saanud isegi linna peale möllama minna.

Gilidel sajab keskmisest vähem, möllu saab nii Trawanganil kui Airil, Gili meno on selline rahulikum. Kui veel küsimusi, siis küsi julgelt..

Mari, millisel Gilil oled? Mille järgi valiku tegid?

Margus, hetkel veel Bookingus majutust leiab, kohapealt vist jah raskem. Seda ma muidugi ei teadnud, et nii hullusti võib sadada, loodan ikka päikest ka saada :) Margus, oskad aidata, kust kohast väljub praam Gilile? Kuna me oleme kuu aega kohapeal, siis saaksin reisi nii planeerida, et kohad oleksid loogilises järjekorras. Kas soovitad ka Javale sõita? Igasugused soovitused on teretulnud, aega päris palju kohapeal seiklemiseks:)

Meie käisime ühel gili saarel ja seal oli nii mõtetetu, olime 1 öö. Õhtul oli suht vaikne ei mingit ööelu, kell 12´õhtul oli enamuses vaikus.

oleme Trawanganil..oleme juba ühe aastavahetuse seal vastu võtnud..väga vaffa oli..nii et loodame ka see aasta vaffalt uue aasta vastu võtta :)