Aastavahetus Las Vegases

Kiireks läheb aga soov minna, reisibürood pakuvad mingit jama kuskile egiptusesse jms... kellel on kogumusi? Eesmärk oleks võimalikult soodsalt sinna saada ja kahe nädalapärast tagasi, seega kõige rohkem tekitavad muret lennupiletid ja viisa. Viisa taotlust olen näinud mitmeid aastaid tagasi, kuidas on lood sellega tänapäeval? kui osta mingi pakett kuskilt, kas siis reisibüroo hangib viisa?

USA viisa saamiseks peab andma 10 000 eest meditsiinilisi proove, sh. ka vaimse võimekuse testi.

vaatan, et sulle oleks eriti vaja seda viimast osa...

Tegelt olen kõik juba paika saanud, nüüd veel ainult vestlus jäänud saatkonnas... Samas otsin infot odava majutuse kohta, eriti hea kui keegi saaks lingi anda...

seal The Stripi peal kõik suht odavad nädala sees, nii $50 4-se toa eest. Nädalalõpud umbes $100-200 odavamad, aga aastalõpu kohta jään vastuse võlgu. Expedia.com

Seda oleks ikka vaja irooniatunnetuseta ahvile, kes küsib "kas reisibüroo hangib USA viisa". :) Funny name though, kuulipilduja ja massimõrvafilosoofi ristsugutis ;)

"Kas reisibüroo hangib viisa?" on ju igati normaalne küsimus ja rumal on hoopis see, et USA puhul on vastus "ei". Isegi Vene viisa saab reisibüroost ju.

Las Vegasesse aastalõpul... hm. Möllu on seal ilmselt rohkem kui kusagil mujal maailmas. No vbl on Bangkok või Ladina-Ameerika pealinnad veel möllukamad. Elamuse saad kindlasti.

http://www.visitlasvegas.com/vegas/stay/index.jsp Mine uuri ise - pane kuupäevad sisse ja vaata kus odavam on. Samuti on seal ka kaardid, kus mingi hotell asub. Strip on tore, aga tegelikult vana kesklinn, Fremont Street'i piirkond on isegi vaata et põnevam ja kindasti kompaktsem. Lennupiletid on kahtlemata aastavahetusel kallimad.

Olin oktoobris Las Vegases-5 päeva Venetian hotellis Stripil.Hind paketina oli 1000usd, sisaldas ka edasi-tagasilendu Orlandost

Loodetavasti saad viisa ilusti kätte ning läheb reisiks. Jõulude ajal on Vegases kõvem sebimine ning hinnad veidi kõrgemal kui muidu. Ettekujutuse saamiseks kasuta selliseid reserveerimissaite nagu Expedia.com või hotels.com. Siiski ei maksa väga koonerdama hakata ning mingitesse Xkohtadesse minna - sinu elu ja turvalisus on hindamatud. Ja nagu keegi kirjutas, katsu Stripile jääda.
Las Vegases on söögid hästi soodsad (eks see oleks kohalikele am. õgarditele magnetiks) ning kui sa veidi gämbeldad, saad isegi tasuta joogi. Igas suuremas kasiinos on paar ööklubi, lounge-baarid ning igasugu muud tilulilu.

turvalisusega LV-s tavalisel turistil probleeme küll ei tohiks olla. downtownist kaugemale jääv osa (mitte siis stripi poole, vaid teisele) olla ohtlik, aga ega sinna eriti ei satu ka.

hotell aga võta flamingo / stripi risti lähedale.