Ainult lend Gran Canariale

tere,

ons kellegil soovitada, et mis pidi neid asju ajada ja mis lennufirmaga olete käinud, et ise otsite majutuse jne
Läbi soome? riia?

Soovitan kindlasti ise omapead minna. Aga kõige esimene ost võiks olla Lonely Planet'i Canary Islands 4th edition -£10.99, mis on siis 253 eek + tellimine, vt www.lonelyplanet.co.uk

Edasi soovitaks vaadata odavreise. Näiteks praegu pakub Ryanair Düsseldorfist Fuerteventurale edasi tagasi 20 EUR. vt www.ryanair.com
Düsseldorfi on kindlasti ka võimalik odavalt saada, näiteks kas sama firmaga või easyjetiga tallinnast berliini ja sealt bussi või rongiga või riiast või miks mitte läbi Hollandi. Saksa piiri äärest käivad Hollandist kogu aeg otsebussid lennujaama, odavad on ka ja mitu korda päevas. vt. weeze airport google'st.

Igatahes pisike seiklemine tasub alati rahalises mõttes ära ja Saksamaal on nii hea rongiühendus, et probleem puudub ka kõige vähem taibukamal inimesel. Asi on suhtumises.

Kuid sa küsisid siiski, kuidas saada Gran Canariale. Lonelyplanet pakub välja erinevaid võimalusi saarte vahel liiklemiseks. Kui otsustad valida Düsseldorfist Fuerteventurale sõita, siis sealt Gran Canariale jõudmine on enam kui lihtne. Regulaarne bussiühendus lennujaama ja Puerto del Rosario vahel, kuid ka Puerto del Rosario ja Morro Jable vahel on hea bussiühendus ja ei maksa palju. Alla 10ne euro kindlasti. Ja kes siis veel ei tahaks paar tundi Morro Jablest Gran Canariale laevaga üle ookeani sõita, ca 20 euro eest. Vähem, kui oled alla 26 aasta vana või üle 60.

Hotelle saab ette broneerida küll igast august internetis, kuu kaks ette või ka paar nädalat ette kui üli valiv mitte olla, ei saa ometi probleem olla, kui Lonely Planet pakub, et Kanaaridel on 176 000 voodikohta.

Nt. Finski teeb 'lomalende' Las Palmasesse, aga Ryanair tuleb odavam, kas vöi Londonist.