Viimased kommentaarid

Soovitan kindlasti ise omapead minna. Aga kõige esimene ost võiks olla Lonely Planet'i Canary Islands 4th edition -£10.99, mis on siis 253 eek + tellimine, vt www.lonelyplanet.co.uk

Edasi soovitaks vaadata odavreise. Näiteks praegu pakub Ryanair Düsseldorfist Fuerteventurale edasi tagasi 20 EUR. vt www.ryanair.com Düsseldorfi on kindlasti ka võimalik odavalt saada, näiteks kas sama firmaga või easyjetiga tallinnast berliini ja sealt bussi või rongiga või riiast või miks mitte läbi Hollandi. Saksa piiri äärest käivad Hollandist kogu aeg otsebussid lennujaama, odavad on ka ja mitu korda päevas. vt. weeze airport google'st.

Igatahes pisike seiklemine tasub alati rahalises mõttes ära ja Saksamaal on nii hea rongiühendus, et probleem puudub ka kõige vähem taibukamal inimesel. Asi on suhtumises.

Kuid sa küsisid siiski, kuidas saada Gran Canariale. Lonelyplanet pakub välja erinevaid võimalusi saarte vahel liiklemiseks. Kui otsustad valida Düsseldorfist Fuerteventurale sõita, siis sealt Gran Canariale jõudmine on enam kui lihtne. Regulaarne bussiühendus lennujaama ja Puerto del Rosario vahel, kuid ka Puerto del Rosario ja Morro Jable vahel on hea bussiühendus ja ei maksa palju. Alla 10ne euro kindlasti. Ja kes siis veel ei tahaks paar tundi Morro Jablest Gran Canariale laevaga üle ookeani sõita, ca 20 euro eest. Vähem, kui oled alla 26 aasta vana või üle 60.

Hotelle saab ette broneerida küll igast august internetis, kuu kaks ette või ka paar nädalat ette kui üli valiv mitte olla, ei saa ometi probleem olla, kui Lonely Planet pakub, et Kanaaridel on 176 000 voodikohta.

käidus edasi tagasi häälega ungaris, 2 päeva tagasi jõudsin. Poolas oli hääletamine igati OK. Pipraaasi ja nuga vaja ei läinud. Tüdrukut ja poissi võetakse hästi peale. Üle tunni ei tulnud kuskil seista. Linna sisse tavaliselt ei lasknud viia. Euroopa teede atlas kulus marjaks ära, me sõltusime sellest. Põllu peal saab magada edukalt. Üks mees viis meid söömagi. Enamasti positiivne kogemus, ütleme nii 85 % ulatuses. Eriti ei soovita TR ( Türgi ) rekkade peale minna. Silti polnud Poolas kordagi. KURVA tähendab poola keeles libu. Slovakkias ja Ungaris on highway jupid, need vahemaad rongiga. Mitte kallis, ca 1 km = 1 eek, oleneb teekonna pikkusest, arvutasin. Aga Poolas oli täiesti ok hääletada, teed on jumalast ok. Soovitaks eriti soojalt vältidaKrakovit, Varssavit jt suuri kohti, kus on palju linnu. Meil oli Bylastok vms, Lublin, Rzeszow, siis juba SK ja H. Sinu puhul vaata ka näites mingi routeplannerist, nt www.viamichelin.com

mine kohale, saad kaardi raudteejaamast tasuta. igas hostelis on need samuti olemas, vaatamisväärsuste info peal jne jne.

bremenist saab väga hästi eurolinesiga amsterdami, mina vähemalt sain.

alati leidub odavam viis minemiseks. Riia - Bremen Ryanairiga sealt eurolines amsterdami. kokku umbes 1500 edasi tagasi.