Air Balticu uued lennukid

SAS tehingust tulnud Bombardierid tunduvad olevat nüüd ilusti käigus. Enda Frankfurdi lend muudeti ära, saab lennata uue propelleriga sinna Riiast pool tundi kauem. Enne lendas vist 737, oleks kiiremini saanud, aga õhk ehk uues lennukis parem. Need oleks ka EA-le väga hästi sobinud, kindlasti hea hinnaga ja paraja suurusega. Meie mainele mõjub muidugi reaktiivlennuk paremini, samas lootes rohkem otseühendusi, oleks 3 odavamat 2 suurema asemel hea kompromiss olnud. Reisijakohti seal vaid kümmekond vähem.

Jutt käib Dash 8 Q400? Need lendavad juba terve aasta. Balticul peaks neid olema käes kolm tükki.

0
0

Ei tea, pole Bombardieri propellerlennukile sattunud, kuid nende väikesed reaktiivlennukid (mida ka EA plaanis soetada) on küll mugavad (vähemasti Lufthansa või tema partnerite istmepoliitika variandis).

0
0

Esimesed kaks sellist said kätte kevadel ja sõidavad selle suve algusest. AB variandis on nendes 76 kohta. CRJ 900 on SASil olemas, olen päris palju lennanud. Need on päris pikk samm edasi. Väga vaiksed ja sujuva lennuga. Stockholmi, Oslo, Peterburi otsa sobiks Q400 paremini lendama, ehk isegi ka Berliini ja Moskvasse. Kokkuhoid ja paindlikkus oleks väga head.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased