trip-krainetrip-ukraine-dark
Air Deccan

Siin on eelnevalt olnud palju juttu eelmainit` lennufirmast. Peamiselt seda, et aktsepteerib ainult India kohalikke krediitkaarte. Samas on neil ikka jube head hinnad. Mõte selline, et laseks mõnel Mumbais tegutseval kas hotellil või siis reisibürool piletid välja osta. Kas on kellelgi sarnase teemaga kokkupuuteid olnud ja ehk on usaldusväärseid kontakte? Olen Indias käinud korduvalt, kohalikku olukorda kajastavaid kommentaare ei oota.

Saab sula eest ka air deccanist pileteid.

Ma olen sellest kaks korda siin juba kirjutanud.Võta vaevaks üles otsida!

mumbais on mumbu tänava nurgal üks mees kes aitab sind piletitega. mine ta juurde ja ütle parool " sokid" ja siis ta ta teab et oled oma ja ta aitab. ps. tema kaudu saab mis tahes pileteid ma näiteks tellisin just ta käest tivoli tuuri piletid.

Eelmisel nädalal käisin New Dehlist Mumbais vahemaandumisega Goas (Palolem's). Soodsaim kõigi nende odavlennufirmade vahel oli konkurentsitult Air Deccan. Kui teistel oli ÜHE suuna pilet vahemikus 7000 kuni 10 000 Rs, siis Air Deccan'st saime piletid 10 000 RS'ga edasi-tagasi :) Väga norm lennuk oli.

saabusin just tana hommmikul Leh.i , pileti ostsin delhi domestic lennujaama eest valjast kassast, deccani kassa oli oosel kinni, avati umbes kl,3.00 hommikul, lennuk startis 5.20 ja 6.40 olin juba lumiste tippude vahel olevas Leh.s

ja arge raakige siin trip.s mingeid hirmulugusid rapasest indiast! tanu sellele loid 4 inimest araks ja ei tulnud meiega kaasa indiasse, piletite raha nad tagasi ka ei saanud...

Muuseas, mina valmistusin räpasuse ja mustuse osas kõige hullemaks, mistõttu jõudes New Dehlisse, ootas ees igati meeldiv üllatus. Nimelt tõesti oli mõni tänav väga räpane, aga üldiselt oli olukord talutav. Ja kuna paar päeva tagasi tuli korraks tugev sadu peale, oli olukord suht "euroopalik". Rääkides veel igasugustest kõhuhädadest, siis meie neljasest seltskonnast ei kaotanud keegi "alumist kaant" ära. Foorumit lugedes jääb vägisi kohati mulje, et keegi on kuskilt midagi kuulnud ja räägib asjast kui kogetust. Tegelikult pole seal see olukord midagi nii hull :) Suva, kuhu reisides, võiks enam olla avatud, siis ei tule ka pettumusi :)