AirAsia lennupiletite hinnad

Lähme elukaaslasega Aasiat avastama jaanuari algul, paariks kuuks. Esimene lend on Tallinn-Bangkok, sealt plaanisin edasi lennata siselennuga Balile, kuu aega tagasi oli pilet 57€, mis tundus jube kallis, lootsin et läheb odavamaks aga nüüd vaatan et kõige soodsam on 120€, kas peaks kiirelt ära ostma et äkki jääme üldse ilma, või tasub oodata, tuleb neid lende veel juurde?
Paljud ostavad siselende üldse kohapealt aga sellele vist küll lootma jääda ei tasu, nii populaarse sihtkoha puhul?
Oleme ennegi Aasias käinud ja siselennud umbes kuu ette ära ostnud ja väga soodsalt paarikümne euriga, see hind ehmatas küll ära, pärast vaja veel Balilt Kambodzasse, teine samapalju :(

Kui annaksid mingid kuupäevad oleks lihtsam aidata ja vaadata. 57€ on väga hea hind ning selle oleks pidanud kohe ära krabama. Kui ajada hinda taga, siis võib olla soodsam variant Bangkokist lennata Kuala Lumpurisse ning sealt võtta lend Balile. Miks mitte ka paar päeva Kuala Lumpuri külastamiseks jätta.

Nüüd kahetsen jah et ei võtnud :(
Jõuame Bangkoki 10 jaanuar 17.30, ideaalis lendaks kohe edasi aga võib ka järgmine päev ning Balilt Kambodzasse (Sihanoukville või Phnom Penhi) lendaks 28 jaanuar, võib ka päev-paar hiljem.
Vaatasin nüüd farecompare lehelt et Thai Lioniga saab 85€, ega vist ei tasu paremat pakkumist enam oodata, või võib tulla?
Kuala lumpurist plaanisime lõpus enne koju lendu läbi põigata, aga uurin, ehk siis tõesti Bangkokist sinna ja sealt Balile, tänud soovituse eest!

Arvesta, et odavlennufirmad nagu AirAsia ning Lion Air lendavad Don Mueangist, ning sinna minekul tasub arvestada 1.5-2h-ga. Ehk siis lend tuleks teha järgmisel hommikul.
Panin Momondosse sisse kuupäevaks 11.01 Bangkok-Denpasar ning lennates Malindoga läbi Kuala Lumpuri tuleb hinnaks 80€.
Malindo puhul on hinna sees ka äraantav pagas ning kerge snäkk ja jook pardal. Lion Airi lendude puhul on hinna sees äraantav pagas.

Detsembri alguses on Airasial suur sünnipäeva soodus, siis on hästi odavad hinnad.