Ajurveeda kehapuhastus detox

Kas keegi on teinud läbi detoxi? Loen Katrin Aedma muljeid Goa blogist http://est.kakonsultatsioonid.ee/blogi/index.html. Tundub huvitav. Käisin Goas nende koolitusreisil. Sellega olen väga rahul. Ei julge kehapuhastust veel teha, sest äkki olen nii mürke täis, et ei pea vastugi nende töötlemist :))) Tänan, kui on julgustajaid!

?
Äkki küsiks seda ikka mõnelt nahaarstilt. Inimesed on erinevad, erinevate allergiatega ja hakata siin küsima dermatoloogiliselt testimata asjade kohta on enesepettusega tegelemine.

Mürkide kehast väljaajamine on suur ülemaailmne bisness, millel pole mingit tösiteaduslikku alust.
Aga kuna igas maailmanurgas leidub piisavalt kergeusklikke inimesi, kes arvavad näiteks, et leidub imettegevaid vahendeid, millega saab kehakaalu alandada, ilma et peaks ise vaeva nägema vöi millestki meeldivast loobuma, vöi ravida haigusi paremini kui tavameditsiin seda suudab, siis loomulikult on see paljudele väga tulus äriidee ja nagu öeldakse, on patt raha selliste inimeste käest mitte ära vötta. Alates mustlastest ja indialastest kuni apteegis müügil oleva retseptivaba kaubani, mille töhusust pole samuti keegi teaduslike meetoditega (kontrollitud kliiniliste katsetega) näidanud.
Ja Indiast rääkides, kui vaadata ja kuulata mismoodi seal inimesed elavad, juuakse ja urineeritakse samasse jökke, tallatakse üksteist surnuks, minnes kummardama mönda sadadest taskujumalatest, olgu siis kuue käega vöi elevandi londiga.
Kus siin on see vana kultuur? Vöibolla kaks tuhat aastat tagasi seda oli, aga praegu pole India küll koht, kust mingit teadmust vöi "eneseleidmist" otsida.
Köikvöimalikke nakkushaigusi, jah, neid leiab sealt kindlasti.

Kindlasti ei pea Indias jõest minema vett jooma nagu see pole soovitav Eestiski ja nakkusi leidub igal pool kui sa valmis oled neid endale kokku korjama igal pool.Olen palju reisinud,kuid siiani pole mustusehaigusi saanud.Eneseleidmist võib ka Indias kohata, ka kultuuri, kui oled väheke kodutööd teinud.