Aktiivne puhkus (loodus) paariks päevaks Shanghai-Pekingi vahel?

Aprilli keskel on mul üksinda olles sisustada 6 päeva Shanghai-Pekingi vahel. Alguses ca 3 päeva Shanghais, kuuenda päeva õhtuks on vaja Pekingis olla. Sealt järgneb juba seltskonnaga koos paar päeva Pekingis ja siis reisi peamine sihtpuhkt Yunnani kant. 

Aga - Shanghai järel tuulutaks paar päeva hea meelega pead suurlinna melust eemal, veidi loodust, mõni mäeküngas või matkarajad, kus saaks päeva aktiivselt liikuda. Transpordile eriti täiendavat aega ei raatsi kulutada, ideaalis seega Pekingi kiirrongi marsruudil midagi. 

Rong Jinan'i ja Taishan'i mägi?

Või näiteks lennuk Qingdao'sse ja Laoshan'i park? 

Veel mõtteid? 

Pekingisse sõita ja sealt paaripäevane väljasõit kusagile?

Kiirteelõigul Pekingi ja Shanghai vahel omast kogemusest midagi soovitada ei oska. Küll aga on igati külastamist väärt Hiina mõistes Shanghaist kiviviskekaugusel asuv Huangshan. Aprill võib küll kohati vihmane olla, aga mägedes ongi ilm ettearvamatu.

Teine võimalus on reisida Xiani kaudu - jällegi Huashani mägi Xiani lähedal on võrratu (kui sulle mäed meeldivad muidugi). 

Üks parimaid matkakohti Hiinas on kindlasti Zhangjiajie, aga see võibolla jääb sinu teelt liiga kõrvale.

2
0

Xian ja Zhangjiajie jäävad küll järgmisi reise ootama, aga Huangshan tundub päris äge ja logistika veel mõistlik, ilmselt läheb plaani, tänud!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased