Alamo autorent

Kas keegi on kasutanud Alamo autorenti? Hetkel huvitab Kreeka/Kreeta - teenuse kvaliteet ja kas tingimused ok.
Aitäh kaasarääkimast!

1,5 kuu pärast oskan ölda, minek ka Kreekasse ja sai buss kinni pandud.
Muidu suur ettevõte, Kreekas neil Enterprise masinad, äkki on Ok.
Kreekas pole Alamot kasutanud, küll aga Kataloonias, Itaalias ja Portugalis.
Suur firma, millel erinevates kohtades kohalikud koostööpartnerid. Hea hinna ja kvaliteedi suhte pärast olen neid kasutanud ja seni igati rahule jäänud!

Võib rahule jääda, sai bronnitud buss, hind oli c 350€ nädal, parim hind, mis leidsin rahvusvahelistelt tegijatelt, teistel oli alates 600€, nagu eelnevalt öeldud sai, Enterprise´i esindus.
Kohale jõudes toimis asi kenasti, ainuke tõrge oli millega arvestanud ei olnud, Enterprise tahtis krediitkaardilt tagatist saada 1000€ ringis bronni, loomulikult ei olnud ma sellega arvestanud, LHV debit neile ei sobinud.
Asi lahenes kuidagi lõunamaalikult lihtsalt, vana ütles, "Ära muretse, ostad 130€ eest täis kindlustuse ja maksa millise kaardiga tahes, tagatist ei võeta kaardilt."
Peale seda oli lihtne otsustada, eelnevalt olin niigi otsinud 0 omavastutusega masinat, mida mingil põhjusel internetist väga mõistliku hinnaga ei leinud, hakkasid seal äkki 7-800€ asjad.
Kogu asjaajamine võttis aega äkki 10min ja võtmed olid käes.
Auto ise palju sõitnud ei olnud, c 20 000km, aga välja nägi väljast juba Kreekalikult korralikult pihta saanud, meie jäime antud hinna ja kvaliteediga väga rahule, võtaks teinekordiki, kui sammasuguse hinnaga saaks, nüüd vähemalt tean, mis mind lennujaamas ees ootab.
Tagastades, hakati masinat konrollima, kui nähti, et 0 omavastutus, siis ainult vaadati kütus ja adjöö.