Alanya, Türgi. Kas 12. märts - 12. aprill on liiga vara?

Plaan minna abikaasaga  Alanyasse 12.märts kuni 12. aprill 2020.a. Loodetavasti on ikka soe see aeg. Ei mõtlegi päevitamist, ujumist sel ajal. Või on see halb plaan? Kust otsida elamist ? Mis oleks hea hind sel ajal? Plaanime see talv talvituda 3 kuud soojal maal. Esimesed kaks kuud 12.jaanuar - 12.märts oleksime Nuweibas Egiptuses. Mõtteid?

Ilm Alanyas märtsis on temperatuuriga päeval 17-20 kraadi,öösel 12 ja ylespoole. vesi meres kuskil 16-17 kraadi,pool aega öösiti sajab lyhiajaliselt vihma ,päeval peaaegu mitte. Turiste Alanyas sel ajal on vähe,voib tunduda,et on natuke igav aeg.Hotellid on peaaegu tyhjad,samas ka basseinid.

Aprillis juba päevane temperature töuseb yle 20-mne,saab isegi päevitada,eriti aprilli teisel poolel,merevesi  kuskil 17-18 kraadi.Lilled oitsevad ja palmid elutsevad!Kahjuks märtsis , aprillis on hotellid suuremalt jaolt tyhjad ja vett basseinis ei ole / ma ei tea mis toimub 4-5tärnilistes/....Olen ise alati terve aprill Alanyas ja ....ei kahetse sugugi!
Majutusest niipalju,et soovitan airbnb.com sealt saab 2-3 toalise korteri ka 300 eur eest kuus,kui praegu tellida.Väga head infot annab ka sait Alanya.ee.