trip-krainetrip-ukraine-dark
Alkohol Mauritiusel, raha Mauritiusel

Kas keegi oskab öelda, kas alkohol on Mauritiusel Eestiga võrreldes odav või kallis? Kas raha peaks vahetama Eestis või on see soodsam vahetada Mauritiusel?

Alkoholi hind sõltub sellest, et kas ostad turistilõksust või tavakodanikele mõeldud suurest toidupoest. Näiteks Monoprix´s olev alko oli sigaodav (räägime siis näiteks kohalikust rummist, mis on täiesti joodav). Importalko on Eesti hinnatasemega. Hotellis oli 1 rumm colaga 5-6 euri. Õhtu jooksul ei olnud mingit probleemi 1000 eeku hotellis kahe peale sisse juua. Raha saad vahetada kohe lennujaamas, nii et selle pärast ma eriti ei muretseks. Hotelli kursiga saad raudselt pügada, nii et pigem otsi suurematest linnadest pankasid. Endal olid eurod kaasas ja äärmisel juhul sai ka nendega arveldatud.

Mauritiusel müüakse 0,66 liitrises pudelis Guinnessi õlut, mille kangus, üllatus, üllatus! oli 7,2 volüümi. Ühe sellise tumeda õlle hommikul ära jood, saad odavalt troopikapalavuses kohe lõunani tiksuda:)) Kui see Su eesmärk ja mure;)

Hinnatasemest niipalju, et Mauritius on olnud ainuke riik, kust tagasi tulles mul planeeritud reisiraha selgelt järele jäi, kuigi eriti ei piirand ennast. Sõime, jõime, käisime vee all, sõitsime langevarjuga. Käisime jaan 2004.