Alkoholi võtmine Londonisse

Selline küsimus siis, et kui võtta näiteks 1l kanget alkoholi kaasa kas sellest võib tulla mingit jama kui panen selle äraantavasse pagasisse?

Äraantavas pagasis võib üks liiter kindlasti olla, ilmselt ka rohkem, täpselt ei oska öelda kui palju täpselt. Ainult käsipagasil on väga piiritletud vedelike kogus.

EU liikmesriigist tulles tohib UKsse sisse tuua

10 liitrit kanget alkot 20 liitrit portveini 90 liitrit veini 110 liitrit õlut

Nii et pane kasvõi kogu oma kohver alkot täis jamingit pahandust sellest ei tule!

Istusin kord lennukis ja jälgisin, kuidas pagasit laaditi. Üks kohver oli juba peaaegu sihtpunkti liikunud, kui jäi vist nurkapidi kusagile kinni ja kukkus kogu tee kolinal alla vastu asfalti. mõtlesin siis, et ei tea, kas seal ka mõni klaaspudel olla võis... Endal olid enamus joogid kaasas plastpudelites, liitrine viinapudel aga maksoflexi ja kilesse pakitud

Kui just kingiks ei vii, vaid lihtsalt oma tarbeks, siis on etem jah viinandus suurtesse värskapudelitesse ümber kantida - kergem ja ei lähe katki.

Ei tea kas ikka terve kohvri tais paneb ... kui just nii umbes 100 EEKu iga lisakilo eest tahad maksta .... klaaspudel ju suht raske. Ma kord panin 80% viina kohvrisse hiljem selgus et see on liiga kange alkohol reisule votmiseks, ja samal reisul oli mul kohver lahti muugitud. Nii et loe eeskirjad hoolikalt labi enne kui seda kallist kraami vead.