American Airlines

Kas keegi on lennanud? Äkki oskate kogemusi jagada?
Mul seisab ees pikem reis nendega ning tean et neil on olnud igasugu ernevad jamasi. Kuidas nüüd olukord on?

Lendasin eelmise aasta suvel NY'st Washington DC'sse ja sygise hakul tagasi. K6ik toimis nagu kellavärk. Esimene kokkupuude stereotyypse ameeriklasega oligi selles väikeses AA lennukis. Yks ylikorpulentne arfoameeriklasest daam, pärast seda kui olin oma istmele maandunud millest poole oli vallanud tema tagapool, kysis et: "Are you okay?".
Ma olin peaaegu ok, aga lennufirma puhul oli siis k6ik ok.

Lendasin juunis Pariis-Miami ja Miami-San Pedro Sula American Airlinesiga, oli ok. Lennuk v2ljus 6igel ajal, teenindus oli ok. Yleookeanilennul oli yllatavalt v2ike lennuk ja eriti mugav see ka polnud aga pileti hind oli see-eest hea. Isegi s66k tundus parem kui tavaliselt lennukites aga v6ibolla oli mul lihtsalt k6ht tyhi :)
Ainukene miinus ehk, et v2hemalt Kesk-Ameerika lendudele ei v2ljasta nad e-pileteid, paberpiletite kaasaskandmine kuskil merel ja metsas on alati muidugi lisarisk...
P6idlad pihku, homme hommikul istun taas sama lennufirma lennuki pardale (ylalmainitud marsruut aga tagasi siis)!

AA on ikka paras saast muude firmadega võrreldes. Kahjuks kirjutan seda omast kogemusest, kuna pean AA-ga mitu korda aastas lendama. Ühendriikide siselendudel süüa ei pakuta. Rahvusvahelistel lendudel pakutav on nagu nõukogude armee suhhoj pajok. Eriti Aasia suunal lennates (Ühendriikdidest) on teeninduskultuuri ja toidukvaliteedi vahe karjuv, eriti nt Asiana, Korean Airi või Jaapani Õhuga võrreldes. Isegi Guatemala Õhk toitlustab paremini. Siselendudel võetakse nüüd koti äraandmise eest lisatasu. Kõige tagatipuks on muga juhtunud, et AA lihtsalt tühistab lennu - raha saab küll tagasi, aga asenduslennu leidmisega nad üldse ei vaevu. See on ikka ränk stressitegur, kui järgmises linnas rahvusvaheline lend ootamas, kel AA-ga koostöö lepinut ei ole. Oma asi, kuidas sinna kohale saad.