Amon Travel

Tahaks minna Iisraeli ja otsisin kes Eestist sinna reise korraldab. Leidsin sellise reisifirma nagu Amon Travel. On keegi nende korraldatud reisil käinud.Või oskab keegi mõnda teist Iisraeli reisikorraldajat pakkuda.

Amon Travel ei tegele ise reisikorraldusega, vaid müüb edasi teiste reisikorraldajate reise. Nende kodulehel oleva Iisraeli reisi tegelik korraldaja on Embach Tours. Soovitan otse nende poole pöörduda - www.embachtours.ee

Soovitaks sellest firmast eemale hoida. Endal kogemus tema vahendatud reisiga mille tasud olid päev enne ärasõitu põhireisikorraldajale maksmata. Amontraveli esindaja ei suvatsenud tekkinud segaduste pärast isegi mitte vabandada. Seebiks sellise suhtumisega ettevõtja.

Hurghada reisi plaanides võttsin peretuttava soovitusel ühendust Amontarveliga.Ennem polnud kuulnudki sellisest firmast,aga kuna Novatoursist ja Topist oli võimatu kedagi telefoni teel kätte saada,siis olid närvid suht läbi,igalt poolt sooduspakkumisi muudkui sadas ja juba mõtetes egiptimaal.Sai siis ostetud nende kaudu Estoursi reis Hurghadasse.Siin on küll Estoursi laidetud,aga meie jäime rahule ja ette heita pole midagi.Väga meeldiva teenindusega ja igale küsimusele vastus olemas,infot tuli ikka uksest-aknast,kohe näha,et inimene teab mida müüb. Eks väiksematel tegijatel on rohkem aega kliendi küsimustega tegeleda. Ärasõidu päeval muidugi lennuaeg muutus (mul pole nimelt õnnestunud ühtegi korda niimoodi Egiptuses käia,et lennuajad ei muutuks)aga meid teavitati sellest juba päevasel ajal ja lennujaamas olles helistati ka veel ja tunti huvi kas kõik on korras. Sellest meeldivast suhtumisest ajandatuna sai sealt ka Tenerife reis ostetud, mis oli Häppytraveli korraldatud. Ei mingit stressi,asjaajamine korrektne ja meeldiv. Jõudu ja jaksu neile.

Sain täna sellise kirja:

Soovime teid teavitada petturfirmast Amon Travel, kelle tegevjuht on Iris Rõõmberg.

Tööstiil on neil selline, et reisijalt võetakse vastu kogu reisipaketi raha ja seejärel kaovad nad kuulmis – ja vastamisväljast. Igasugusest suhtlusest nad hoiduvad.

Meilt tellisid nad kahele reisijale Kreeka ringreisi ja jätsid vaatamata korduvatele lubadustele arved tasumata, mis on tasumata ka hetkel 1 kuu möödumisel reisist.

Reisijatele jätsid nad voucherid väljastamata ja keeldusid enne reisi suhtlemast. Võtsime need õnnetud reisijad siiski oma reisile kaasa. Teavitasime antud loost ka Majandusministeeriumit ja Tarbijakaitseametit. Kuid kuni tänaseni tegutseb aga firma edukalt edasi ja on avanud oma talvehooaja müügi. Kui Teil on midagi meie loost õppida, siis loodame et saime Teile kasulikud olla.

Lugupidamisega, Embach Tours