Sinuhe

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

7 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Plaan minna Bakuusse AirBalticu lennuga 27.06.10 Kas kellelgi on kogemusi 2010a seisuga Aserbaidzaani viisa ostmisega Bakuu lennujaamast? Tänud ette.

Eelmisel suvel sai koguni 2x Travel Iniga Türgis käidud.Hotell oli Alanyas Antique Roman Palace ja meeldis nii reisikorraldaja kui hotell.Praegu pakuvad kõik reisikorraldajad igasugu varajase ja mitte varajase tellija soodustusi ja kuna Anheli hinnad tundusid kõige soodsamad,siis saigi eelmisel nädalal nende Roosikrantsi kontoris kohapeal asja uurimas käidud.Selle elas veel üle,et emakeeles teenidust ei saa,aga suhtumine meisse kui klientidesse??!!Anna kannatust.

Hurghada reisi plaanides võttsin peretuttava soovitusel ühendust Amontarveliga.Ennem polnud kuulnudki sellisest firmast,aga kuna Novatoursist ja Topist oli võimatu kedagi telefoni teel kätte saada,siis olid närvid suht läbi,igalt poolt sooduspakkumisi muudkui sadas ja juba mõtetes egiptimaal.Sai siis ostetud nende kaudu Estoursi reis Hurghadasse.Siin on küll Estoursi laidetud,aga meie jäime rahule ja ette heita pole midagi.Väga meeldiva teenindusega ja igale küsimusele vastus olemas,infot tuli ikka uksest-aknast,kohe näha,et inimene teab mida müüb. Eks väiksematel tegijatel on rohkem aega kliendi küsimustega tegeleda. Ärasõidu päeval muidugi lennuaeg muutus (mul pole nimelt õnnestunud ühtegi korda niimoodi Egiptuses käia,et lennuajad ei muutuks)aga meid teavitati sellest juba päevasel ajal ja lennujaamas olles helistati ka veel ja tunti huvi kas kõik on korras. Sellest meeldivast suhtumisest ajandatuna sai sealt ka Tenerife reis ostetud, mis oli Häppytraveli korraldatud. Ei mingit stressi,asjaajamine korrektne ja meeldiv. Jõudu ja jaksu neile.