Armas Pemar Beach Side, Тürgi

Tere! Kas keegi on käinud TezTouriga Armas Pemar Beach hotellis? TezTour pakub oktoobris sinna. Kui keegi viimasel ajal käinud, palun infot.

Mul kehva kogemus môned aastad tagasi ka selle reisifirmaga, kuna kôik oli venekeelne ja eestlastega praktiliselt üldse ei arvestatud. Kedagi ei huvitanud, millised jubedad toad me saime jne, infot ei antud. Kuidas nüüd TezTour?

Eks Tez on ikka venekeelne ja vastava käitumisjoonega, kui see ei sobi, siis saab pakettreise osta Novatoursist või Coraltravelist. Antud hotelli pakutakse ka Venemaal ja venelastele seal meeldib.

https://www.tripadvisor.ru/Hotel_Review-g12078952-d1170300-Reviews-Armas_Pemar_Beach-Boztepe_Manavgat_Turkish_Mediterranean_Coast.html

1
1

Muidu on Side üldiselt suht saksakeelne.Käisime kuu aega tagasi ja vene keelt praktiliselt ei kuulnud.Transfeeril teatati ka et no english,deutch only ;).

1
1

Olin ka ise Side kesklinnas ja valisin saksa turistidega hotelli, kesklinn on kultuurne, ajalugu vaatab läbi klaaskõnniteede ja väikeste klaasväljakute jalge alt vastu, on antiikehitisi, muuseume. Igal pool saab saksa keeles hakkama. Septembris Aspendose teatrifestival 2000 aasta vanuses amfiteatris.

2
0

See hotell on Sidest 30km kaugusel. Väljaspool hotelli pole seal midagi teha.

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased