arvuti kaasa?

kas on mõtet wh-ga minnes oma läpakas kaasa võtta? vedamine ju tülikavõitu.
kuidas wifi levimisega sydneys ja mujal? muud tasuta/odavad neti kasutamise võimalused? tänud!

mõttetu tassida, niikuinii pead enamuse ajast kasutama netikohvikuid ja seal maksad sama hinna olenemata sellest, kas kasutad enda läpakat või kohviku arvutit... trippisin seal aasta ja tagantjärgi ylihea meel, et ei võtnud oma läpakat kaasa, sellega rohkem probleeme kui kasu... näitex osades hostelites nii väikesed lockerid, et läpakas sisse ei mahu, siis vead koguaeg linnapeal kaasas või katsud igakord enne välja minekut receptionisse sokutada... aasta jooksul kohtasin mõnda yksikut backpackerit, kes läpakat kaasas vedas...

Võtsin pisikese(12" ekraaniga)läppari kaasa ja siiani pole veel kahetsema pidanud. Ostsin Telstrast Next G Wireless Modemi mille abil on saand igas asulas netti kasutada. Modem maksis 249doltsi ja pakett on 49doltsi kuus (selle eest võin liigutada 1GB jagu andmeid), piisab ka kui just MSN'i kasutada ei taha. Telstras mingit lepingut sõlmima ei pidanud, lepingu sõlmimine käis hoopis läbi neti selle sama modemi installeerimise käigus (BigPond nimelise kaubamärgi kodukal). Autos on muundi mis tekitab 220v, see toidab läpparit ja modemit.

ma hakkan elama sydneys ja võtan oma läüaka kaasa. kuidas seal selle wifi levimisega on? või on seal kandis popim asi tavaline püsiühendus?

Võtsin kaasa ja ei kahetse. 12-tolline arvuti ruumi ei võta ning kuna oman toonitud klaasidega väikebussi, siis natukene suuremates linnades ikka mõne Wi-Fi koha leiab. Olen kasutanud ka netikohvikuid võimaluse puudumisel, kui tarvis veebipäevikut uuendada. Saab ilusas eesti keeles jutu varem valmis kirjutada, pildid lisada ja USB-ga kohvikus netti saata. Nii hoiab ka raha kokku, sest üks tund internetti maksab vähemalt 3 dollarit, tavaliselt isegi 6. Autos inverter.
Ja kõva eelis on ka see, et saab autos vaikselt Skype kasutada, helistamine Eestisse nii ikka väga odav.