AÜEs ööbimine 2 erinevas hotellis - kummalt viisa?

Hei, küsimus selline - augustis 2013 on minek Araabia Ühendemiraatidesse. Viibin seal kokku 7 päeva (29.07 õhtul saabumine ja 4.08 hommikul lahkumine). Lendan Etihad'iga Abu Dhabisse. Kuna lend jõuab hilja, siis on plaanis otse Abu Dhabisse sõita ja sinna ööbima jääda. Sealt Dubaisse on plaanis lahkuda alles 31.07.

Kuna viibin seega kahes erinevas hotellis, siis kuidas toimub viisa taotlemine? Oletan, et AD hotelli kaudu, kus ööbin esmalt? See ei loe, et olen seal ainult 2 ööd ja ülejäänud aja(l) veedan (ja ööbin) Dubais?

Esiteks hotell ei pruugi viisat üldse teha. Teiseks Etihadiga lennates teeb Etihad sulle viisa, selle kohta nende kodulehel kõik ilusti kirjas. Kindlasti ei tee viisat Dubai hotell, sest vaatamata sellele, et riik on üks ja sama, kehtib viisa taotlemisel reegel, et taotletakse sellest emiraadist mille kaudu maale saabutakse.

Aga lihtsalt huvi parast küsimus, et miks augustis AÜEsse? Väga palav...

Jep, aga Etihadi viisa kehtib 96h (4 päeva). Uurisin seda algselt ka ise. Seda mõtled - http://www.etihadairways.com/sites/etihad/global/en/Pages/visit-our-home-abu-dhabi.aspx ?

Miks augustis? - Tegelikult on lõppsihtkohaks Austraalia, lihtsalt sain hea hinnaga piletid sinna läbi AÜE. Ja kui juba sealt kaudu minna, miks siis mitte ka kohapeal ringi vaadata. Kuigi palav on seal augustis tõesti...

Eieiei, 96h on transiitviisa, Etihad annab turistiviisa ka ikka 30 päevaks. Iseasi kui ainult AÜEsse minek Etihadiga, ei kujuta ette mis nad sellest arvavad... Sest Etihad vastutab sinu eest seal. Nagu aru saan siis edasi juba Dubaist ja see pole kohe kindlasti mitte Etihad.

Ahsoo. Aga ei, edasi on lend ikka Abu Dhabist Etihad'iga. 4.08 hommikul Dubaist bussiga Abu Dhabisse. Marsruut on selline (need kõik on Etihad'iga) - Düsseldorf - AD - Singapore - Brisbane; tagasi Melbourne - AD - Milano.

No siis peaks saama. https://www.ttsuaevisas.com/ peaks olema see kust saab taodelda