Mati L.

Reisisell, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
12 kommentaari

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Sel juhul on kõik lennud ühe pileti peal ja pagas läheb otse lõppsihtkohta (antud juhul siis Istanbuli). Seda siis, kui Sa NYs pikemalt peatu, vaid kui seal on ümberistumine.

Kas need lennud on Sul ühe pileti peal või oled eraldi piletid ostnud?

Naljakas tõesti, et hinnad niimoodi tõusnud on. Nt. kasutaja Heii 2009. aasta kommentaar oli, et luba maksis 23.60 (EEKu vist).

Mis siis, kui lennupilet on ostetud reisibüroo kaudu? Ikkagi tahavad krediitkaarti näha? Etihad'i pean siinkohal silmas.

Tekkis ka endal vajadus - reisile on minek ilma vanemateta, sihtkohtadeks AÜE, Singapur ja Austraalia. Siiamaani Euroopas pole keegi nõudnud, kuid kui nii kaugele minna, siis võiks vist ikka olemas olla? Ja kas keegi on seda euro ajal ka teinud, milline see hinnaklass on umbes? Notaribüroosse helistades öeldi, et paber maksab 50€, ei tahaks väga uskuda, et see nii kallis on... Või ongi?

Ahsoo. Aga ei, edasi on lend ikka Abu Dhabist Etihad'iga. 4.08 hommikul Dubaist bussiga Abu Dhabisse. Marsruut on selline (need kõik on Etihad'iga) - Düsseldorf - AD - Singapore - Brisbane; tagasi Melbourne - AD - Milano.

Jep, aga Etihadi viisa kehtib 96h (4 päeva). Uurisin seda algselt ka ise. Seda mõtled - http://www.etihadairways.com/sites/etihad/global/en/Pages/visit-our-home-abu-dhabi.aspx ?

Miks augustis? - Tegelikult on lõppsihtkohaks Austraalia, lihtsalt sain hea hinnaga piletid sinna läbi AÜE. Ja kui juba sealt kaudu minna, miks siis mitte ka kohapeal ringi vaadata. Kuigi palav on seal augustis tõesti...

Neid hindu võib usaldada küll; vähemalt selle aasta augusti lõpus, kui ma ise Pariisis käisin, oli vahe paarkümmend senti. Ja veel - kas pole mitte nii, et Navigo kaarti ei müüda kuni kolmapäeva õhtuni ja alates sellest ajast müüakse ainult tulevaseks nädalaks? Kui jõuate varem, kui neljapäeval, siis tasuks tõesti nädalase Navigo soetamise peale kaaluda. Samas on ju olemas ka alternatiiv - Ticket Mobilis (ühe päeva trasordikaardid).

Enam - vähem. Ülejäänud päevad oleme küll Las Vegase lähedal, kuid siis erilist ringiliikumise võimalust pole. Võib-olla ainult LV lähimas ümbruses. Aga millised need kohad on, mida kindlasti vaatamata ei tasu jätta?

Kust sa 38€ muuseumipassi (4 päevaks leidsid)? Ise lähen 2012 augustis ja 5 päevaks, aga veebisaidilt http://en.parismuseumpass.com/rub-the-pass-price-36.htm tuleb välja, et 4 päeva hinnaks on 54€...

Ise käisin oktoobris (2011) ning ausalt öeldes võis rannailmast ainult unistada. Ringi pidi käima dressipluusiga ning kilejopega, sest vihmasajud polnud sagedad. Rannailma poolest soovitan minna suvel. Aga sealne kant on ilus küll muidu. Figuereses soovitan kindlasti Dàli muuseumi külastada, ise ei kahetse.