Austraalia Brisbane

Kas kellegil on aimu kuidas saaks kõige soodsamalt Austraaliasse, Brisbane? Tahaksime sõita sinna kahekesi 2009 jaanuari teine või kolmas nädal. Ja vaja oleks ainult ühe otsa piletit. Olen siin otsinud ja otsinud aga soodsaim hind on ikkagi kuskil 12 000.- Olen isegi alguspunktide suhtes leplik, st et võime sõita ka Riiga, Helsinkisse või Stockholmi.

12K on VÄGA hea hind aastavahetuse ümber. Kust sa selle välja võlusid ja oli see ikka TLL-BNE 12000 EEK including taxes?

Odavamat loota on naiivne:)

0
0

Hind siis Riia-Dubai-Kuala Lumpur-Brisbane koos maksudega

0
0

Tervitus

Vt bookinghouse.ee ja sealt "kuumad pakkumised" ja "üks suund" Marsruut: Riga-Sydney, väljumine 2009-01-12. Pileti hind koos kõikide maksudega: 10453 EEK

Mul õnnestus saada kaks nädalat tagasi Tallinn-Sydney-Tallinn lennuks veebruaris edasi-tagasi alla 14000 EEK.

Tegemist üldiselt väga hea saidiga odavate piletite leidmiseks. Ainus hoiatus on see, et kui sul mõni lend tühistatakse, siis bookinghouse-st erilist abi ei ole uue sobiva lennu leidmiseks.

Tom

0
0

Müstiliselt odav see bookinghouse hind jah, ükski teine bookingsüsteem seda ei paku. Aga see on ikkagi Sydney pilet. Sealt Brisbane on küll odav, aga kui Air China (kräpp firma anyway) hilineb, siis ta ei vastuta selle SYD-BNE pileti eest jne, nii et ma teemaalgataja asemel valiks pigem selle Emirates/Malaysia, otse Brisbane.

Mis puutub lennu tühistamisse, siis võid vabalt ka lennufirmalt nõuda, et nad ise su PNR ümber teeks. Kui Estonian Air mu expedia.fr'st ostetud lennu tühistas, ma ei hakanud küll prantslastega jamama, vaid kirjutasin EA'le ja kõik sai korda.

0
0

See bookinghose hind on senikaua hea kui sa teda ostma hakkad siis kuvas teate, et vana hind on muutunud ja uus on 23K. Praegu ainuke hind millega lasi bookida oli 11690.- ja panin selle kinni kuni 22.12.2008 Kuigi see oleks hea variant, et saad otse Austraaliasse. Jetairiga 500eeku SYD-BNE.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased