Austraaliasse märts 2015 - kust ja kuidas saada mugavaimad/soodsaimad lennupiletid

Tere, plaan minna kuuks ajaks Austraaliasse, märtsis 2015 (ajaga saan mängida +/- nädal siia-sinna). Varem Austraalias käinud ei ole ja sestap uurin et kust ja millal tasuks lennupileteid passida ja mis oleksid üldse mõistlikud variandid - seda nii reisile kuluva aja, lennufirma poolt pakutava mugavuse kui ka rahalise kulu osas. Kas on ka mõni selline ühendus, mille puhul tasuks kasutada võimalust vahesihtkohas pisut aega veeta? Ma saan aru et see on nüüd suht plondiini küsimus, aga antagu andeks palun. Blondiin tahab ka ilma näha... Maanduma peaks eelistatult Sydneys.

Näen kolme erinevat võimalust.

Esimene on sõita kuskilt Euroopast Sydneysse. Hetkel näiteks Dublin-Sydney-Frankfurt 760€. Pole küll kõige soodsam aga lennufirmaks Virgin. Dublinisse lendab Tallinnast Ryanair ning Frankfurdist Tallinna Lufthansa. Samuti on variant Stockholm-Sydney-Moskva AirChinaga. Hinnaks 780€. Nii Stocki kui Moskvasse sõidab Estonian Air.

Teine ja ehk kõige soodsam on kasutada Norwegiani lende Bangkoki. Oslo-Bangkok on hetkel saadaval märtsis hinnaga 177€ .Bangkokist saab edasi kombineerida erinevate odavlennufirmadega. Singapurist lendab Sydneysse Scoot ning Kuala Lumpurist AirAsia. Kuna Norwegiani kevadised hinnad pole veel kõige soodsamad, siis tasub veel veidi oodata. Hea võimalus ka siis nt Bangkoki, Kuala Lumpurit või Singapuri avastada.

Kolmas variant on oodata miskit head veahinda. Tekib harva aga märtsini ka aega on.

Ise valiksin teise ja kolmanda vahel