Austria Off-piste võimalustest Zillertal-Mayrhofeni ümbruses?

Tere!

Plaan lauaga Zillertal-Mayrhofeni ümbrusesse. Kas ja kus seal täpsemalt on mõnusad off-piste võimalused (nii ametlikud kui mitteametlikud)? Ühtlasi on teretulnud samasse ka hea hinna-kvaliteedisuhtega majutussoovitused kuni 9 in.

Hei bibilotta! Käisime Mayrhofenis 3 a tagasi märtsi 2.nädalal. Siis sattusime soojale ajale. Allpool olid soojakraadid ja märg raske lumi. Seetõttu sõitsime pool aega Hintertuxi liustiku peal. Pisut suusabussiga loksumist on, aga ei midagi hullu. Viimastel aastatel oleme käinud veebruari alguses ja sõiduolud olulselt paremad, päiksevõtu omad võibolla mitte nii head. Off pisteid mäletan Hintertuxi tiputõstuki vastasnõlval. Kuna see ala väga suur ei ole, siis 1-2 päevaga peale lumesadu sõidetakse see ära. Kindlasti neid on, uuri kohalikelt suusainstruktoritelt ja mäepäästeteenistuse kuttidelt.

Kasutasin neid lehekülgi:
http://www.mayrhofen.at/?L=1 http://winter.mayrhofner-bergbahnen.com/en/homepage.html http://www.zillertal.at/

Odavad elamised leiad siit: http://www.tiscover.com/mayrhofen

Tsau bibilotta, kui tõelistesse mägedesse minna ei sa kunagi ja keegi öelda, kus on parimad võimalused off-pisteks, kõik sõltub ilmast ja loomulikult lume hulgast! Tõeline laua või suusahunt tõuseb tõstukiga mäkke ja vaatab, mis saab edasi. Kas oled varem käinud Mayrhoffenis või Hintertuxis, või kas oled varem külastanud Zillertal Arenat?

No ikka ja alati sõltume lumeoludest. Neis kolmes ei ole käinud. Valdeku off-piste märked leidsin tripist üles, ise Austrias käinud vaid Kapruni all. Kui seal Kitzsteinhorni tipu alt hooga vasakule üle ribide ülemiste otste traavers teha, siis mida suurem hoog seda kaugemasse ja vähemsõidetud ribivahesse jõuab - mm kui mõnusad looduslikud rennid kaljude vahel ja kenasti jõuab liftideni välja ka.

Laud-seljas-mäkkeronimine on ka vabalt kontimööda a eelteadmised lauamatkamarsruudi suundade/juhiste osas kuluvad alati ära kui kellelgi jagada on - eriti Austrias kus suuremal mäel kulub keskus(t)e ja piirkonna avastusretkedeks vabalt terve nädal:)Netiotsingutest ka üht-teist juba ilmunud. Aega veel küllaga nii et hoidkem vakad lahti;) Isegi Slovakkias leidub ju mm kui mõnusaid salasoppe mida ilma teadjainimesteta või juba avastusretki teinuteta ei leiakski:)