Autoga euroopasse

Lähme 12 juuli autoga niisama euroopasse chillima ca 10-12 päeva, kel oleks isu punti tulla, siis andke endast märku. Ise olen 32 ja naine 26

Endal samad plaanid, oleme küll nati vanemad. Küll võiks kampa lüüa. Kui huvi siis võiks märku anda

Kui reisiseltskond Norra läheb,oleks huvi suur.Yhendust saab kammikas123@hotmail.com

Norra pole asja jah vist.....Pigem sinna allapoole ja eks vaatab kuhu välja jõuab. Plaan on kindlalt selline, et plaani pole ja eks näis mis saama hakkab...

Võiks asja käima küll panna , aga kahtlen kas saan reede Tallinnast minema. Endal muidu oli plaan laupäeva varahommikul minema panna, siis 1 öö poolas ja pühapäevaks poolast teiseltpoolt välja, edasi juba täitsa suvalt. Eks mõelge ja andke teada.

Tere Mario olen ise omal käel käinud all euroopas nimelt siis Horvaatia(4ööd) ja Hungaris(2ööd) eelmine aasta. Kuna see aasta oli plaan teine aga see läks "vett vedama" siis omal mingid samad plaanid silme ees aga praegu nagu plaan väljumisega 13 juuli varahommikul. See aasta plaanisime muidugi, et kui minna siis kellegiga koos liikuda. Selskonnaga lõbusam. Kui see väljumise päeva liikutamine Teile sobiks siis võiks plaani natsa kokku klopsida omal väike kogemus olemas. Ise oleme sellised rõõmsa meelsed ja natsa seikluse jänulised, mina 31 ja elukaaslane 26.

  1. juuli start, peamised sihtkohad Horvaatia ja Itaalia, kokku ca 3 nädalat, oleme M24 ja N23. Kel huvi ja ka sinnapoole minemas, võtke ühendust kammkala226@hot.ee.

Tere arks25

Kannataks sättida küll kuupäeva, kui head plaanid oleks ja nalja saaks.

Helistage ja jookseks kokku homme päeval.

50-15-068

Ise plaanin minna augusti teises pooles. Äkki on siis ka kedagi minemas?

Üks seltskond läheb 08.08 õhtul peale tööpäeva lõppu ja sihiks on Montenegro (1 päevaks põige ka Albaaniasse). Tagasi 24.08 päevaks.

Tere Kammkala.

Hüppaks ka punti, aga probleem selline, et 11 ei saa kuidagi minema Tallinnast, kui sobib 12 hommik ka, siis võiks kokku saada ja arutada.