Autoga Prahha

Tere! palju aega võtab Prahha autoga sõita(tahaksin hotelli broneerida ja ei tea,kui kaua tuleb sõita:=) Väljasõit Tallinnast. Tänud!

Mitte Prahha, vaid Prahasse... nii riivas silma

0
0

tänud olulise info eest.

0
0

Oleneb juhtide arvust ja teeparandustest. Kui mitu juhti, siis peaks 24 tunniga hakkama saama. Vaata ja arvuta

www.viamichelin.com

0
0

viamichelin annab sulle marsruutiks kindlasti varssavi-wroclaw-praha. sõida parem varssavi-bielskobiala-brno-praha. tee on palju parem. natuke tuleb km juurde, aga selle eest sõidad peaaegu terve tee neljarealist. tsehhi on praktiliselt kõik kiirtee. ära unusta tsehhi vignette osta.

tsehhis on viimasel ajal bensiin odavam kui poolas.

0
0

Autoga sõidab Eestist sinna ära 24 tunniga. Võiks sättida nii, et Poola läbimine toimuks öösel. Siis tuleb rohkem ajavõitu.

0
0

Tere! Endal sama plaan suvel sinna minna, oskab keegi soovitada, kus on mõistlik tee peal ööbida?

0
0

Kui hommikul vara Eestist sõitma hakata, jõuab õhtuks ilusti Warssavise soovitan seal kämping 123 / hotell Majawa- mõlemal aadress sama- ul Warszawskiej 1920r 15/17, see suht kesklinnas, peateel linnast välja Krakowi-Katowice suunal, st. otseteel Tsehhi Grojecka tänavat pidi enne suurt viadukti paremale ja siis 100-200 meetrit edasi ning vasakut kätt. Peatusin seal eelmisel aastal minnes-tulles Horvaatia-Itaalia reisil, bungalo tuba 4-le maksis koos autokohaga 525 krooni- arvan et kesklinna kohta hea hind.

0
0

Ööbi kuskil enne Varssavit nt. Lomzas, või peale Varssavit Lodzi lähistel.

Kindlasti tasub teha peatuse Wroclawis. See on üks ilusamaid linnu Kesk-Euroopas, vanalinn asub saarekeste peal. Isegi hea seal ööbima jääda. http://www.wroclaw.pl/m6857/

:)

0
0

olime laup õhtul kl 18 Läti piiril, ööbisime Leedu lõpus. pühapäeva õhtuks olime Tsehhis.

0
0

Küsimus orienteeruva hinna kohta. Mis tüüpi/kui suurte autodega olete umbes käinud ja kui palju siis näiteks Tallinn-Praha-Tallinn võiks bensu peale arvestada? Kas viamichelini poolt pakutud summa on väga mööda või umbes õige?

0
0

Umbes 2 paagitäit bensiini läheb sul Prahasse jõudmiseks. "Umbes" sellepärast, et tankisin end poole paagi pealt enne Poolat Leedus ära ja sellest oleks jätkunud enamvähem täpselt Prahani, aga kuna Leedus kütus odavam, siis võtsime sealt end täis ja igaks juhuks enne Tsehhi piiri Poolast ka üks tilk. Mul muidugi diiselauto oli, nii et kogus võib kõikuda. Arvestada tuleb ka Poola liiklusolusid ja suuremat hulka läbitavaid külasid, kus sel suvel on ette võetud massiline tee-ehitus. Just kuu aega tagasi tulime. Autoks oli 2-liitrine Mazda 6 diiselmootoriga.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased