Autoga Saksamaale Hamburgi suvel(koos lastega)

Plaan minna suvel autoga Hamburgi tuttavatele külla,Kaasa tulevad siis lisaks ema-isale 2 last(1.a.ja 7.a). Kellel kogemusi -millist marsruuti pidi minna - kus kõige odavam ja lastele kõige lihtsam??? Ise siin tsekkasin variante: 1)Tallinn - Rostock - mega kallis 2)Autoga Venntspilsi ja sealt laevaga Rostocki -ka suht kirves 3)Tallinn - stockholm laevaga,sealt autoga Trelleborgi ja siis Trelleborg-Rostock - tuleb vist ka suht krõbe hind kokku 4)autoga mööda maad läbi Poola - vist kõige odavam,aga ka kõige piinarikkam(eriti lastele) 5)Tallinn - stockholm laevaga,sealt autoga Helsingborgi,üle silla Taani jne. - hinda ei kujuta ette 6)EasyJetiga Berliini ja sealt võtta nädalaks rendiauto ja sõita Hamburgi - hind tuleb kokku u.8000(edasi-tagasi) - mis tegelt suht mõistlik veel,aga samas ebamugav natsa - asjade ümbertõstmise suhtes(lapsele vaja käru kaasa võtta ja kohvrid jne.)

Oehhh - suht raske on ikka seda õiget asja välja valida. Huvitav kas reisibürood on mulle ka nõus välja otsima kõige soodsamat ja paremat pakkumist - näiteks Estravel??? jagage ideid - plaan minna juulis - peaks hakkama vaikselt reisiplaani paika panema. äitähh ,kes viitsivad vastata:-)

eesti õhku ei kaalunud? otse Tallinnast Hamburgi.. lend pere kohta 6-7 tuhhi ja pole vaja mingit autot..

0
0

tundub,nagu hakkaksite ümbermaailmareisile minema...see selleks...eelmise postitaja variant vast ainuõige,seda enam,et päris väike ka reisiseltskonnas...ja kui juba nii pikalt ette teate,millal minek,siis broneerige piletid ja tsau-pakaa...

0
0

Et siis juulis minna autoga saksa ja sealt edasi Prantsusmaale.Meil on ka väike laps 2,5a. Ise plaanisin öösel sõitma hakata(u. südaööpaiku), siis laps magab ja hommikuks oleks Poolas. Eks ta natuke väsitav ole, aga kannatan ühe öö ära. Esimeses suuremas asulas teeks peatuse, sööks ja puhkaks natuke. Ja kui laps teeb lõunauinakut, sõidaks edasi kuni Warssawani, õigemini u. 50 km. enne Warrsawit jääks ööbima. Seal üks hea ja odav ööbimiskoht.(eelmine aasta sai seal käidud). Mõte selles, et sõidame rohkem siis kui laps magab.

0
0

edasi tagasi terve sinu kamp suvel lennukiga hamburgi,maksab 5700eek.Estonian airiga.Ei ole ju mõtet lastega seigelda.Võta lennujaamast rendiauto või mine bussiga kesklinna 5eurot.

0
0

Hamburgi ja tagasi on üle 3000 km, näiteks minu bensuröövel õgib 6000 eesti raha + ööbimised + kohv tee ääres + 4 päeva sõitu..

EA hindu tõin näiteks ka nö varuga, ehk mitte kõige odavamad..

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased