Autoga Venemaale

Tere, Septembri lõpus on plaan minna autoga Belgorodi. Kas kellelgi on kogemusi? Kuidas teed, liiklus ja kohalik politsei? Viimase kohta olen lugenud õudusjutte.

Küll nämmutatud siin. Viitsi otsida. Lisaks loe 4x4 foorumit. Seal inimesed käivad tihti sealkandis.

Keelekorrektuur. Ilmselt peab olema: Belgorod, Belgorodi, Belgorodi (nim,om,os). Varsti lähed Pariisisse, Leningradisse, New Yorkisse.

Tekkis kiirustades väike viga. Ma olen kõik läbi lugenud selles foorumis. Konkreetselt sooviks nõu nende käest kes on äsja viibinud -käinud. Ma ei palunud kellegi grammatikat siin parandada. Kui kodus elu kehv siis hästi aitab pingeid maandada üks kena metsajooks.

Ega sa vist oskagi paluda grammatikat parandada. Usun, et kirjutasid nii nagu oskad. Kui keelevääratuste soovitusi ära põlgad, siis mis teiste soovitustega on? Vastavalt oma soovile? Ja Sinu kodune elu ilmselt ei huvita kedagi, aga metsajooksu võid teha ikka.

P.S. tubli, et vead parandasid oma esimeses postituses.

Tere. teede olukorrast saad aru, vaadates seda Google Mapsist (Street View); liiklus võib muutuda iga päev, seega ei pruugi isegi eilne info homme objektiivne olla. Politsei pole Venemaal muutunud, kombed jne samad

Olen kaks aastat järjest suvel autoga Venemaal käinud. Mitte küll Belgorodis vaid 500 kilomeetri kaugusel Tambovis. Teed on üldiselt head, kehvemaid teid kohtab külades. Liiklus maanteel oli täitsa tavaline, erilisi kihutajaid ei olnud. Mis puudutab politseid, siis minu jaoks oli see täielik üllatus, et 2 aastat järjest ei peatanud meid politsei mitte ühtegi korda. Kuigi tee peal kohtasime neid päris palju, siis Eesti numbritega auto ei tekitanud nendes vähimatki huvi. Sõitsin Venemaale suure eelarvamusega kuna olin kuulnud palju erinevaid jutte, kuid õnneks läks mõlemal korral kõik väga hästi.