Viimased kommentaarid

Nii mõnigi kavalpea vormistas oma auto kaubikuks mingil ajal. Sellisega hakkad maksma juba Lätist. Olgu kiirtee või mitte. 

Üldse arusaamatu kas mõtled kiirteemaksu (Poolas) või tavalist teemaksu (vinjett jms.)? Auto kategooria poleks ka paha teada.

Olen käinud omal käel. Saab kenasti hakkama kui natuke eeltööd ka teha. Aprillis vast kannatab veel olla, aga kui suur suvi käes siis õue vast ei tiku , vöi kui siis hommikul.

Kütus kõikjal sama hinnaga, umbes kaks korda odavam kui meil.Oleneb kuhu minna . Läti kaudu sisenedes teed viletsamad, Leedu kaudu saabudes vististi kohe tasulisele teele. Toiduainetest, ülemaailmsed brändid sama hind mis meil või natuke vähem, Kohalik kaup odavam.

Kas oli vist 24 tundi enne lendu (või oli 36 tundi) .  Ja mobiiliäpis töötab paremini - on lihtsam.

Malpensas on ju kaks terminali. Kui sama (easyjet mõlemad), siis pole probleemi. Kui erinevad siis arvatavasti mitte.

VäikeLotti. Selle 4x x euro eest saaks ju reisil midagi targemat teha. Meenub, et keegi ajas sama raha eest endale mitu kihti riideid selga, et jumalapärast ei peaks ülekilode eest maksma. Viinamarjad on hapud, mis? Katsu argumenteerida teinekord.

VäikeLotti, kasutades Su enda sõnu teisest teemast:  "Arumaeisaa... ostetakse reis, aga mingid tühised paarkümmend eurot enam ei leita, et lennureisi ajal kõrvuti istuda, à la "riskisime". Kui ikka nii vähe raha on,  kas siis on üldse mõtet minna rihma pingutama ja sente veeretama?  Norwegian on niigi odav lennufirma..."


Kas ikka väga narr ei ole viis särki selga ajada ??? 

Igal juhul Figueres, kus Dali maja, Portbou rong läheb sinna.
Linnas endas: Montjuici mäe piirkond - sealt köisraudteega sadamasse, El Carmel ´i punkrid, Tibidabo mägi. Jne.

Katari raha on riaal mitte mingi riyals. Vt. ka rubleid, kroonorid, zlotyd jne. Austa emakeelt!

Tagastamiseks pole vaja seda letti viia. Paljudes lennujaamades selleks eraldi kohad kuhu ööpäevaringselt saab autot tagastada, isegi mitme rendifirmapeale üks.

Jah just - mis hotelliga tegemist !!! ??? Vastutustundetu on seda varjata, eriti kui hotell ei vastuta !

P.S . sigalale.
Ei ole küüniline, lihtsalt sa ei ole eriti kursis paljude asjadega.

Kordame üle. Lõviosa deposiidist on kindlustuse omavastutus. Võta null omavastutus, saad deposiidisumma alla. Tõsi rendisumma tõuseb natuke, kuna nullomavastutusega kindlustus on kallim.
Täiesti loomulik, et 1000 eurot tavalisel ausal inimesel niisama vabalt ei vedele, kui reis makstud ja ka reisil plaan natuke kulutada.

triplekix-ile
(tohoh: kas keegi jätab päriselt ka oma dokumendi kuhugile suvalisse kämpasse "hoiule"? Kurat, ma küll ei julgeks enda oma jätta)

Suvaline kämpa ei küsi ja suvalisse kämpasse ei jäta ka. Ja usun, et korraliku kämpa registratuuri sheif on üks kindlamaid kohti selliste asjade jaoks. Vähem paranoiat.

Mõni kämpa võtab dokumendi hoiule. Siis hea kui nii id kui pass olemas.

2 aastat tagasi oli silla otsas putka. Seal onule/tädile maksid. Vist sai ka kaardiga. Äkki nüüd mehhaniseeritud.

Bazzboy - KRK on saar mitte poolsaar. Üsna muljetavaldav sild viib sinna ja see on tasuline.

matkaauto.com foorum on see koht kust kohe kindlasti saad abi.

Raivoga nõus. Ja autoga, millega pikka maad talutav sõita, ei ole Monacos küll midagi teha. Ja eriti parkimise mõttes.
Aga kui aega laialt käes - sõit kokku edasi-tagasi nädal. Olen käinud sealkandis autoga aastaid - enam ei taha, lennukiga kiirem ja mugavam. Nicesse ja sealt siis bussi, bussi/rongi, rendiauto või helikopteriga (kui raha on) Monacose Auto saab kohapealt mõnikümmend eurot päev. Minul 0 omavastusega ca 50 päev kahepäevasel rendil.

Aasta tagasi küsiti piiril auto dokumente s.h. juhilube. Olid kaasas ka nö. rahvsvahelised. Need ei huvitanud , seega sobivad tavalised.
Soovitan minna Läti kaudu, tee huvitavam ja rohkem aeg seisma jäänud, kui Viliuse kaudu, kus juba suht Euroopa ja kohe piirist praktiliselt tasuline tee

Tere. Igaks juhuks küsin üle.

Kirjutad: ...on olnud palju reise, kus lennukist taksosse ja sealt edasi hotelli ongi sisuliselt kõik mis sai kogetud...

Et kas kohapeal ka midagi vaadata saab või on kõik nö, koomas ?

Palju nad bronnisid seal Nices täiendavalt 0 omavastutusega?

Rahvast murdu, peale kahe lille/mänguasja põllu ei viita miski toimunule väliselt. Söögikohad, tänavad, poed, hotellid rahvast täis.