Autorendist Korsikal

Autorent Korsikal tundub olevat suur peavalu...vähemalt esmapilgul. Millisest firmast olete Korsikal autot rentinud ja kuidas olete hinna ja teenuse kvaliteediga rahule jäänud? Kas tõesti peab ise kontorisse kohapeale minema, mitte ei tooda kokkuleppel autot hotelli nagu enamikes Euroopa linnades? Ja mis saab sel juhul kui lähen laevaga ja kohale jõudes on kontor suletud? Internetist vaadates pakutakse renditeenust vaid lennujaamades ja suuremates linnades on siis ka ntx 1 kontor (avis, hertz...) Aga kas kohalikud ei pakugi renditeenust? Ühesõnaga küsimusi on palju ja vastuseid 0. Äkki mõni teadjam jagab oma kogemusi.

See kohaletoomise teema on pigem vast kuurortpiirkondade teema. Korsika on ikkagi eelkõige Prantsusmaa provints ja nagu ka kõigis muudes Prantsusmaa linnades maksab auto hotellitoomine üsnagi kopsaka lisatasu. Usun, et see on ka Korsikal võimalik. Uuri rendifirmadest. Ntx Avise Eesti esindus saab sulle kindlasti adekvaatse vastuse anda.

Niipalju veel, et korsiklased on üsna umbusklik rahvas ja kogu infrastruktuur ei ole mõeldud Euroopa turisti teenendamiseks, nagu Kreetal või Korful või isegi Küprosel. Nad teenindavad meeleldi prantslasest puhkajat, kuid võõraid väga ei sallita. Kui ise käisin, siis sain kõõrdpilke ja kehva teenindust tunda küll.

Kahjuks täpsemat infot ei oska anda, kuna võtsin ise auto juba Nice lennujaamast, käisin sellega Korsikal, sõitsin hiljem Provence's ringi ja andsin ka Nice's tagasi. Hotellitoomise teenust pole ma Saksamaal, Itaalias ega Prantsusmaal küll kunagi kasutanud.

0
0

Tänud ixxx, hakkasin isegi sellele mõtlema, et äkki on tõepoolest auto targem juba Nice´st võtta, aga kas ülesõit siis mitte liiga kalliks ei lähe? Ja kuidas rendifirmad auto Korsikale viimisesse suhtuvad, lubatakse vabalt või peab enne kokku leppima? Äkki mäletad, mis rendifirma teenust Sina kasutasid?

0
0

Mina olen läbi aastate kasutanud Avise teenust. Kuna mul on nii töiselt kui ka puhkuste ajal üsna palju autorentimist ette tulnud, siis olen ammu nende püsikliendi staatuses. Auto ülevedamise hinnainfot ja bronne saad teha siin http://www.corsica-ferries.co.uk/ On mõistlik piletid võrgus ära bronnida ja välja osta, kuna sel juhul on erinevad hinnasoodustused täiesti reaalsed. Saad välja printida e-pileti ja pole vaja sadamakassas järjekorratada. Mis neil rendifirmadel ikka suhtuda. Korsika on Prantsusmaale sama, mis Saaremaa Eestile. Mitte midagi pole vaja teavitada või öelda.

Kindlasti on olemas ka kohapealseid ja vbla soodsamaid rendibüroosid, kuid suurte eeliseks on see, et saad asjad Eestis ära tellida ja ka siin maksta. Kohapeal siis vaid täiskindlustuse eest juurde. Kui piisavalt vara ära bronnida, saab ka Avise-lt üsna häid pakkumisi teinekord.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased