Autorent Austrias (Viin)

Tervitused. Kas keegi on kunagi võtnud rendile autot Vinii lennujaamas või kuskil mujal Austrias ? On plaanis võtta autot paariks päevaks kevadel, kuid vaatasin erinevaid firmasid ja hinnavahe on suht suur. HERTZil näiteks 60 eur/päev (full insurance on juba selle hinna sees) ja EUROPCARil 20 eur/päev (full insurance sees).Äkki keegi oskab soovitada head rendifirmat?

Tänan.

Tasub väga ettevaatlik olla lisatasude osas seal. Mingi firma küsis seal minult 80 EUR kuna soovisin Slovakkiasse ka minna. Autodel olid kõigil samas Ungari numbrid...

Ma olen 3-4 aastat tagasi Viini lennujaamast võtnud. Üsna kallis oli aga ei otsinud lihtsalt autot vaid sellist autot millega mägedes huvitav sõita oleks. 

Mul oli Sixt ja seal oli samuti lepingus kirjas, et Austriast välja sõitmine on lisatasu eest. 

Kui õigesti mäletan, oli küsimus neis teemaksudes, mis Austria naaberriikides ja ka Austrias endas kasutusel on. Austria vinjett oli juba esiklaasile kleebitud ja teiste teemaksuga riikide jaoks oleks Sixt selle vist lisatasu eest muretsenud. Austrias, Slovakkias, Ungaris ja Sveitsis peaks kõikidele sõiduautodele teemaks kehtima pluss tunneli ja kiirteemaksud ning mingid umwelt-tsoonid millega ma ei hakanudki pead vaevama.